اپلیکیشناخبار

تعیین جایزه برای پیدا کردن مشکلات امنیتی پیام رسان های بومی!

امتیاز دهید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود که برای ارزیابی مشکلات امنیتی پیام رسان های داخلی ، تعیین جایزه گزینه ای مناسب است.

نیوز کالا – محمد جواد آذری جهرمی درباره گزارشی که در مورد مشکل امنیتی یکی از پیام‌رسان‌ها در فضای مجازی منتشر شده بود توضیحاتی داد و تاکید کرد که یکی از مراحل رشد هر سامانه بدون شک ارائه محصول و ارزیابی آن است.

بررسی مشکلات امنیتی پیام رسان های داخلی

در فضای مجازی گزارشی در مورد مشکل امنیتی پیام رسان سروش منتشر شد. در ادامه وزیر ارتباطات در مورد آن اعلام نمود ک از مراحل رشد هر سامانه‌‌ای، ارائه محصول و ارزیابی است. وی ادامه داد که مدیران سروش بهتر است برای گزارش این اشکال جایزه تعیین کنند. وی همچنین گفت که این اقدام برای همه ی پیام رسان ها گزینه ای مناسب است.

حتما بخوانید:
مراقب بدافزار تلگرامی «سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام» باشید!

آذری جهرمی ادامه داد که هفته گذشته یک جوان این مشکل را برای وی ارسال کرده است و وی هم به مدیران پیام رسان سروش طلاع داده است. مدیران سروش در پاسخ اعلام کرده اند که این مشکل در نسخه های اول تلگرام هم وجود داشته و رفع آن نیاز به تغییر یک سری ساختارها دارد. محمد جواد آذری در پایان تاکید کرد که بهتر است مشکلات امنیتی پیام رسان های داخلی و شرایط حفظ اطلاعات مشترکین توسط پیام رسان ها و سرویس های داخلی شفاف اعلام شود.

منبع
farsnews
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن