اخبارگوناگون

جف بزوس می گوید آمازون پرایم بیش از 100 میلیون عضو دارد

جف بزوس در نامه‌ای به سهامداران این شرکت اعلام نمود که تعداد مشترکان آمازون پرایم افزایش یافته و از مرز ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرده است.

مدیرعامل آمازون، نامه‌ای به سهامداران شرکت تحت مدیریتش ارسال کرده و در مورد تعداد مشترکان آمازون پرایم سخن گفته است. وی اعلام نمود که تعداد مشترکان آمازون پرایم از ۱۰۰ میلیون مشترک عبور کرده است.

افزایش تعداد مشترکان آمازون پرایم

بزوس اعلام کرد که آمازون موفق شده طی سال ۲۰۱۷ بیش از ۵ میلیارد کالا را به مشتریان سرویس پرایم در سراسر جهان ارسال کند. همچنین تعداد مشترکان بیشتری در مقایسه با سال‌های گذشته در کشور آمریکا و در سراسر جهان به این سرویس پیوسته‌اند.

تعداد مشترکان سرویس آمازون پرایم از جمله‌ آمارهایی بود که این شرکت هیچگاه در رابطه با آن به‌صورت مستقیم اظهار نظر نکرده بود. اما اکنون این شرکت با ارسال نامه‌ای، به‌روشنی اعلام کرد که تعداد مشترکان سرویس پرایم از مرز ۱۰۰ میلیون عبور کرده است.

حق اشتراک سرویس پرایم در ایالات متحده‌ی آمریکا ۹۹ دلار در سال است. مشترکان این سرویس را افرادی تشکیل می‌دهند که بیشترین هزینه را برای خرید از آمازون انجام می‌دهند.

مزایای عضویت در سرویس پرایم آمازون

از جمله‌ی مزایای عضویت در سرویس پرایم آمازون می توان به دریافت سریع کالاهای خریداری‌شده، ارسال رایگان و دسترسی نامحدود به سرویس‌های استریم خانواده‌ی پرایم اشاره کرد. همچنین اعضای این سرویس قادرند از پیشنهاد خرید کتاب‌های با تخفیف آمازون استفاده کنند.

حتما بخوانید:
خانواده بزوس صندوق بشردوستانه 2 میلیارد دلاری راه اندازی می کنند
منبع
recode
Please Login to comment
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
جواد Recent comment authors
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
جواد
Guest
جواد

5 میلیارد کالا
صد میلیون حق اشتراک 99 دلاری
آمازون فوق العادس

بستن
بستن