اخبارگوناگون

جف بزوس می گوید آمازون پرایم بیش از 100 میلیون عضو دارد

جف بزوس در نامه‌ای به سهامداران این شرکت اعلام نمود که تعداد مشترکان آمازون پرایم افزایش یافته و از مرز ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرده است.

مدیرعامل آمازون، نامه‌ای به سهامداران شرکت تحت مدیریتش ارسال کرده و در مورد تعداد مشترکان آمازون پرایم سخن گفته است. وی اعلام نمود که تعداد مشترکان آمازون پرایم از ۱۰۰ میلیون مشترک عبور کرده است.

افزایش تعداد مشترکان آمازون پرایم

بزوس اعلام کرد که آمازون موفق شده طی سال ۲۰۱۷ بیش از ۵ میلیارد کالا را به مشتریان سرویس پرایم در سراسر جهان ارسال کند. همچنین تعداد مشترکان بیشتری در مقایسه با سال‌های گذشته در کشور آمریکا و در سراسر جهان به این سرویس پیوسته‌اند.

تعداد مشترکان سرویس آمازون پرایم از جمله‌ آمارهایی بود که این شرکت هیچگاه در رابطه با آن به‌صورت مستقیم اظهار نظر نکرده بود. اما اکنون این شرکت با ارسال نامه‌ای، به‌روشنی اعلام کرد که تعداد مشترکان سرویس پرایم از مرز ۱۰۰ میلیون عبور کرده است.

حق اشتراک سرویس پرایم در ایالات متحده‌ی آمریکا ۹۹ دلار در سال است. مشترکان این سرویس را افرادی تشکیل می‌دهند که بیشترین هزینه را برای خرید از آمازون انجام می‌دهند.

مزایای عضویت در سرویس پرایم آمازون

از جمله‌ی مزایای عضویت در سرویس پرایم آمازون می توان به دریافت سریع کالاهای خریداری‌شده، ارسال رایگان و دسترسی نامحدود به سرویس‌های استریم خانواده‌ی پرایم اشاره کرد. همچنین اعضای این سرویس قادرند از پیشنهاد خرید کتاب‌های با تخفیف آمازون استفاده کنند.

جف بزوس می گوید آمازون پرایم بیش از 100 میلیون عضو دارد
5 (100%) 2 رای

منبع
recode
برچسب ها

مهسا رضایی

دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز هستم. از قدیم الایام یکی از عاشقان دنیای فناوری بوده ام و خوشحالم که فرصتی دست داد تا در نیوز کالا به فعالیت بپردازم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
تازه ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
جواد
مهمان

5 میلیارد کالا
صد میلیون حق اشتراک 99 دلاری
آمازون فوق العادس

بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید