اخبار خودروخودرو

کیا اسپورتیج 2019 سوژه عکاسان جاسوس شد + تصاویر

کیا اسپورتیج 2019 سوژه عکاسان جاسوس شد + تصاویر
امتیاز دهید

نسخه بروز شده کیا اسپورتیج بدون هیچ استتاری در حوالی پیست نوربرگ رینگ آلمان سوژه عکاسان جاسوس شد.

به گزارش نیوز کالا، طی روزهای گذشته شرکت خودروسازی کیا جهت تست نسخه بروز شده کیا اسپورتیج 2019 یا همان نسخه فیس لیفت اسپورتیج، راهی پیست نوربرگ رینگ آلمان شد تا این خودرو را مورد آزمایش قرار دهد.

حتما بخوانید:  معرفی بهترین شاسی بلندهای دو دیفرانسیل ارزان‌قیمت - بخش اول

کیا اسپورتیج 2019

نکته جالبی که عکاسان را متعجب ساخت این است که چرا بدنه این خودرو فاقد هر گونه پوشش استتار است و تمامی قسمت‌های بدنه و تغییرات آن را به نمایش گذاشته شده است؟ البته مشخصات فنی اتومبیل در کمپانی کیا محفوظ مانده است تا در زمان رونمایی منتشر کند. اما در تصاویر جاسوسی به خوبی تغییرات کیا اسپورتیج به نمایش گذاشته شده است.

کیا اسپورتیج 2019

با توجه به این تصاویر، شرکت خودروسازی کیا تغییرات خوبی در قسمت جلوی خودرو ایجاد کرده است و با سپر کاملا جدید روبرو هستیم. همچنین تغییراتی در طراحی چراغ های پیشلنی اتومبیل دیده می شود که در تصاویر جاسوسی به عینه دیده می شود.

نسخه بروز شده کیا اسپورتیج
نسخه بروز شده کیا اسپورتیج

قسمت عقب اتومبیل نیر دستخوش تغییراتی شده که می توان به شب نماهای جدید بر روی سپر و همچنین چراغ‌های بزرگ‌تر دنده عقب در کنار آن، چراغ‌های جدید عقب و همچنین خروجی‌های جدید اگزوز اشاره داشت که فاصله آن با دیفیوزر سپر حذف شده و در نسخه فیس لیفت به دیفیوزر عقب اتومبیل چسبیده که طراحی زیباتری به ارمغان آورده است.

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن