بلک بریتلفن همراهنقد و بررسی محصولاتویدئو

تست مقاومت بلک بری کی ۲ (BlackBerry KEY2) را تماشا کنید

کمپانی بلک بری سال گذشته از گوشی کب وان رونمایی کرد. تست های مقاومت آن گوشی رضایتبخش نبود اما KEY2 بلک بری که نسخه امسالی این گوشی است از استحکام بالایی برخوردار است.

بلک بری کی وان از یک نقطه ضعف جدی رنج می برد و آن، زمانی بود که به این گوشی فشار زیادی اعمال می‌شد، و صفحه نمایش آن به راحتی خم می‌شد. به نظر شما آیا بلک بری کی ۲ نیز همان را پیش گرفته؟  جواب این پرسش در دستان یوتیوبر معروف، JerryRigEverything است که هیچ گاه میزان استحکام یک گوشی برای ما پنهان نمی‌ماند! تنها ۷ دقیقه زمان بگذارید و این ویدیو را تماشا کنید تا به مقاومت بلک بری  ۷ دقیقه زمان بگذارید و ویدیو زیر را تماشا کنید. خواهید دانست که بلک بری KEY2 پی ببرید.

کمپانی TCL صاحب امتیاز استفاده از برند بلک بری است و در این کی ۲ از یک نمایشگر تخت استفاده کرده است که روی لبه‌های گوشی سوار نمی‌شود. اما لبه های براق و دارای انحنای این گوشی در معرض خراش قرار دارد. شاسی گوشی از جنس آلومینیوم سری ۷۰۰۰ است و بخش پشتی گوشی بلک بری کی ۲ از جنس پلاستیک است.

خوشبختانه بلک بری کی ۲ مقاومت خوبی در برابر خمیدگی از خود نشان دارد. گویا TCL تجربه تلخ کی وان را فراموش نکرده و گوشی بلک بری کی ۲ را از این نظر مقاوم ساخته است. پس لذت تماشای فیلم را از دست ندهید .

 

0/5 ( 0 نظر )
منبع
youtube

پاسخی بگذارید

بستن
بستن