اپلتلفن همراهسامسونگنقد و بررسی محصولاتویدئو

تماشا کنید: تست سقوط گلکسی نوت 9 در مقابل آیفون X

تماشا کنید: تست سقوط گلکسی نوت 9 در مقابل آیفون X
5 (100%) 2 رای

گلکسی نوت 9 ادامه دهنده موبایل های شیشه ای سامسونگ است و یک گوشی شیشه ای بزرگ و زیبا محسوب محسوب می شود؛ اما هر زیبایی که مقاوم نیست! و هر مقاومی زیبا نیست! آیفون ایکس اپل نیز پس گذر سال ها مجددا شیشه ای شد و اگر خدا نکرده بشکند، هزینه بالایی روی دست کاربر می گذارد. البته اگر بشکند! در ادامه ویدیوی تست سقوط گلکسی نوت 9 و آیفون X تماشا نمایید.

تست سقوط گلکسی نوت 9 و آیفون X

خب گلکسی نوت 9 مجهز به شیشه مقاوم گوریلا گلس 5 در پشت و جلو است اما چرا چرا قاب پشتی اینقدر سریع تر از قاب جلویی می شکند! همانطور که مشاهده کردید، قاب پشتی گلکسی نوت 9 در ضربه اول خرد شد. این در حالی است که آیفون X عملکرد خیلی بهتری نشان داد اما از شکستن مصون نیست و لبه سمت چپ دستگاه کمی شکست و لبه دوربین حسابی خراشیده شد.

در سقوط به لبه، استیل ضد زنگ آیفون X نتیجه ضربه را خیلی کمتر نشان می دهد اما آلومینیوم گلکسی نوت 9 که حالا پس از چند نسل دوباره مات شده است، این ضربه بیشتر به شما نشان می دهد.

و اما در تست سقوط از جلو، گلکسی نوت 9 و آیفون X هر دو می شکنند، اما آسیب وارد شده به گلکسی نوت 9 باز هم بیشتر است اما آیفون X فقط در لبه بالا دچار آسیب شده است. در مجموع می توان گفت که گلکسی نوت 9 نسبت به آیفون  ایکس شکننده تر است. اما اگر هر کدام از این گوشی های 1000 دلاری را می خرید حتما یک قاب محافظ خوب هم برایش بخرید که در در بابر این اتفاقات یهووی در امان باشد.

در پایان باید اعتراف کنیم که گلکسی نوت 9 عملکرد بهتری نسبت به گلکسی نوت 8 در بحث سقوط و مقاومت از خود نشان داده است. آیفون XS و XS پلاس نیز باید ارایه شوند تا ببینیم عملکرد آن ها چگونه است. نظر شما چیست؟

حتما بخوانید:
تماشا کنید: مقایسه تست سرعت آیفون XR در برابر گلکسی نوت 9
منبع
youtube
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن