اخبارتلفن همراهسامسونگ

کاربری که 20 دقیقه گلکسی اس 9 را در اختیار داشت و مشخصات آن را تایید کرد

امتیاز دهید

اخیرا یکی از شبکه اجتماعی ردیت ادعا کرد که برای حدود 20 دقیقه گلکسی اس 9 سامسونگ را در آغوش گرفته است و به سوالات دیگر کاربران درباره پرچمدار بعدی سامسونگ پاسخ داد. در ادامه به این موضوع می پردازیم.

بسیاری از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده، با اخبار و شایعات قبلی سازگاری دارند اما باید این موضوع را نیز در نظر داشت که هیچ راهی برای تایید صحت آنها وجود ندارد.

ظاهرا طراحی اس 9 شباهت بسیار زیادی به گلکسی اس 8 دارد و پرچمدار 2018 سری اس قرار نیست قطورتر از سابق ظاهر شود. وزن دستگاه نیز شباهت زیادی به اس 8 دارد و تنها تفاوت طراحی اس 8  اس 9 در محل قرارگیری اسکنر اثرانگشت است که این بار در زیر دوربین تعبیه می شود.

سامسونگ هنوز تصمیم به حذف جک 3.5 میلی متری هدفون نگرفته است.

از دیگر مشخصات تایید شده در مورد گلکسی اس 9 باید به اسپیکر دوگانه که در زیر نمایشگر قرار گرفته اشاره کنیم. ناگفته نماند که سامسونگ هنوز تصمیم به حذف جک 3.5 میلی متری هدفون نگرفته است. این کاربر افشاکننده می گوید، کیفیت صدای اسکپیرها به نسبت گلکسی اس 8 با بهبود چشمگیری روبرو شده اما گزینه صدای فراگیر کاملاً «تقلبی» است و تفاوتی ایجاد نمی کند.

First Galaxy S9 preview pops for the Snaprdragon 845 US version confirms all the new features - کاربری که 20 دقیقه گلکسی اس 9 را در اختیار داشت و مشخصات آن را تایید کرد

جدا از چیپست قدرتمند، یکی دیگر از دلایل مهم برای خرید خانواده گلکسی اس 9 باید دوربین آن باشد که از گشودگی دهانه لنز متغیر بهره می برد و به گفته این منبع قادر به تصویربرداری 4K با 60 فریم، تصویربرداری 720p با 480 فریم و تصویربرداری 1080p با 240 فریم است. اما در باره ی حالت تصویربرداری 1000 فریم سخنی به میان نیامده است.

و اما این کاربر ردیت در باره دوربین جلو می گوید کمپانی سامسونگ پس از عرضه گلکسی اس 9، مانور تبلیغاتی زیادی روی قابلیت ایموجی سه بعدی بدهد که همتای انیموجی های اپل در آیفون 10 است.

و در انتها یکبار دیگر تاکید می کنیم که این مشخصات به صورت رسمی توسط کمپانی سامسونگ تایید نشده است و تا روز 6 اسفندماه و رویداد معرفی خانواده گلکسی اس9 باید منتظر بمانیم.

حتما بخوانید:
بهترین گوشی های سال 2018 که با آغوش باز منتظر آن ها هستیم
منبع
reddit
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن