دانستنی هاگردشگری

بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

آنتالیا از محبوب‎ترین مقاصد گردشگری ترکیه است. این جاذبه گردشگری در فصل تابستان دیدنی تر از بقیه فصول است، شهری زیبا در  کنار دریای مدیترانه و پر از هتل‎های شیک و لوکس که تعطیلاتی به یادماندنی را برای مسافران رقم می زند. پس آن که با جاهای دیدنی آنتالیا آشنا شدید، نوبت به انتخاب یک هتل خوب می ‎رسد. در ادامه نیوز کالا را همراهی کنید تا به معرفی بهترین هتل های آنتالیا بپردازیم.


بهترین هتل های آنتالیا


تایتانیک بیچ لارا (Titanic Beach Lara Hotel)

بیچ لارا - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

بیچ لارا 2 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

بیچ لارا 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

این هتل نامش را از کشتی تایتانیک برگرفته و ظاهری شبیه به کشتی دارد.  هتل تایتانیک بیچ لارا دارای ۵۸۶ اتاق یک هتل All-Inclusive است و در نزدیکی ساحل لارا واقع شده است. این هتل چندین استخر، سرسره های آبی، ساحل اختصاصی، امکانات ورزشی و برنامه های متنوع تفریحی برای سرگرم کردن میهمانان دارد.

ریکسوس دانتاون آنتالیا (Rixos Downtown Antalya)

دانتاون آنتالیا - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

دانتاون آنتالیا 2 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

دانتاون آنتالیا 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

هتل ریکسوس دانتاون آنتالیا یکی از بهترین هتل‎های آنتالیا است. این هتل در میان باغ های سرسبز و خوش منظری قرار گرفته که امکانات و خدمات ویژه ای به میهمانان خود ارائه می دهد. هتل ریکسوس دانتاون آنتالیا دارای چندین رستوران و غذاخوری است و غذاهای متنوعی در آنها سرو می شود، وجود دو استخر روباز، یک مرکز اسپای بزرگ و وسیع، دو زمین تنیس، حمام ترکی و سالن ورزشی از دیگر امکانات مهیج این هتل به شمار می رود. فاصله این هتل تا ساحل به صورت پیاده فقط ۴ دقیقه است.

باروت لارا (Barut Lara)

لارا - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

لارا 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

لارا 2 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

مگر می شود لیستی از بهترین هتل‎های آنتالیا تنظیم کرد و نامی از هتل باروت لارا در آن نیاورد؟! هتل باروت لارا یک هتل All-Inclusive در منطقه لارا است و با ساحل تنها ۹ دقیقه فاصله دارد. این هتل دارای ۸ رستوران است و در طول روز انواع غذاها در آن سرو می شود. باروت لارا هتلی مناسب برای خانواده هایی است که با کودکان دلبند خویش سفر می کنند، در این هتل نه تنها همیشه غذای مخصوص کودکان سرو می شود بلکه زمین بازی و برنامه های سرگرمی برای آنها وجود دارد. همچنین می توانید از پرستار کودک برای نگهداری آنها کمک بگیرید.

رویال وینگز (Royal Wings Hotel)

وینگز - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

وینگز 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

وینگز 2 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

اگر قصد دارید در یکی از بهترین هتل‎های آنتالیا با فاصله ۵ متری از ساحل اقامت کنید،  هتل رویال وینگز انتخاب مناسبی است. این هتل ۵ ستاره یک پارک آبی و ۹ سرسره دارد. رستوران هتل رویال وینگز برای هر سلیقه ای مناسب است، در رستوران این هتل انواع بوی خوش انواع غذاهای سنتی ترکیه، بین المللی و ایتالیایی به مشام می رسد. و اما سرگرمی های این هتل از ورزشهای آبی گرفته تا بولینگ، دارت، پینگ پونگ و همچنین کتابخانه ای آرام برای مطالعه و برای کودکان نیز زمین بازی می باشد.

لیبرتی هتل لارا (Liberty Hotels Lara)

هتل لارا - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

هتل لارا 2 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

هتل لارا 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

هتل لیبرتی لارا یک هتل متوسط در قدوقواره هتل‎های لوکس است. این هتل دارای چندین استخر است که تنهایکی از آنها مخصوص بزرگسالان است. یک استخر سرپوشیده، یک پارک آبی با سه سرسره از دیگر تفریحات آبی این هتل به شمار می رود. هتل لیبرتی لارا دارای ۳۱۱ اتاق است که تمامی آنها بالکنی وسیع با چشم اندازی زیبا دارند، همچنین مینی بار و اینترنت رایگان از دیگر خدمات این هتل اقتصادی در آنتالیا است.

لیماک لارا دلوکس (Limak Lara Delux Resort and Hotel)

لارا دلوکس 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

لارا دلوکس - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

لارا دلوکس 2 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

هتل لوکس و پنج ستاره لارا دلوکس نیز در زمره بهترین هتل‎های آنتالیا به شمار می رود که در کنار ساحل لارا آرام گرفته است. این هتل دارای ۴ رستوران است. در اسپای هتل انواع خدمات ماساژ، حمام ترکی و حمام بخار ارائه می شود. فاصله این هتل تا مرکز شهر قدیمی آنتالیا با اتومبیل فقط ۱۰ دقیقه است.  علاقه مندان به ورزش یوگا در طوب اقامت خویش در این هتل می توانند در کلاس های یوگا ی هتل شرکت نمایند.

کراون پلااز آنتالیا (Crown Plaza Hotel Antalya)

پلااز آنتالیا - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

پلااز آنتالیا 2 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

پلااز آنتالیا 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

هتل کراون پلازا آنتالیا در ساحل محبوب کنیاآلتی (Konyaalti) قرار گرفته است. هتلی لوکس و پنج ستاره با چشم اندازی بی نظیر به  سمت دریای مدیترانه که لحظاتی رمانتیک را خلق می کند. این هتل دارای استخرهای روباز و سرپوشیده، یک اسپای وسیع و اینترنت رایگان است. اتاق های هتل، بالکن های زیبایی دارد که بسیار خوش منظره هستند و جایی دنج برای نشستن دارد. کراون پلازا آنتالیا با سه رستوران خود پذیرای میهمانان است که در آن صبحانه به صورت بوفه سرو می شود. شام و ناهار با منویی متنوع از غذاهای بین المللی ارائه می گردد.

رویال هالیدی پالاس (Royal Holiday Palace)

هالیدی پالاس - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

هالیدی پالاس 2 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

هالیدی پالاس 1 - بهترین هتل های آنتالیا؛ با لوکس ترین هتل های آنتالیا آشنا شوید

ویال هالیدی پالاس هم در لیست برترین هتل‎های آنتالیا اقامت دارد. این هتل ۵ دقیقه تا ساحل لارا فاصله دارد. هتلی لوکس و ۵ ستاره با فضایی بالغ بر ۵۳۰۰۰ متر مربع که دارای استخرهای روباز و سرسره های آبی است.  اتاق های هتل رویال هالیدی پالاس همچون کاخ دکور شده اند و امکانات مدرن را با فضایی سنتی تلفیق کرده اند. موسیقی زنده و برگزاری نمایش گوشه ای برنامه های مفرح هتل است. کودکان نیز می توانند در   کلوب مخصوص خود سرگرم بازی های متنوع شوند.

در این نوشتار به بهترین هتل های آنتالیا پرداختیم. امیدواریم که این مطلب مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد و توانسته باشید با هتل های آنتالیا آشنا شده باشید و در سفرهای آتی خود از این اطلاعات به بهترین وجه ممکن استفاده کنید. چنانچه تجربه یا سوالی درباره هتل های آنتالیا دارید با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.
0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

بستن
بستن