اینترنت و وب

بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸

بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸
4.3 (85%) 4 رای

بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ در ادامه بررسی می‌شوند. فراموش نکنید که استفاده از یک آنتی ویروس مناسب می‌تواند از دغدغه شما بکاهد.

داشتن یک آنتی ویروس مناسب می‌تواند از آسیب‌های وارده به سیستم جلوگیری کند و شما نیز دیگر نگرانی در این مورد نخواهید داشت. البته با وجود این اقدامات هکرها و کلاه‌بردارهای اینترنتی باز هم در تلاش برای وارد کردن آسیب خواهند بود ولی وجود یک آنتی ویروس می‌تواند کار را سخت کند.

بررسی بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸

انتخاب یک آنتی ویروس مناسب برای حفاظت از اطلاعات شخصی، یک رویکرد‌ مناسب است. به این منظور سعی شده تا در این مطلب ۵ مورد از بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ معرفی شوند. انتخاب با شماست.

۱.‌BitDefender Antivirus Plus 2018

بیت دیفندر به عنوان یکی از بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ معروفی شده است. این آنتی ویروس در بحث تشخیص ویروس‌ها و بد افزار‌ها با دقت فوق العاده‌ای عمل می‌کند.

نکات مثبت

 • دقت بالا
  مدیریت رمز‌های عبور

نکات منفی

 • استفاده‌ی زیاد از منابع سیستم

۲.Norton AntiVirus Basic 2018

آنتی ویروس نورتون نیز که یکی از قدیمی‌ترین‌های این حوزه است و توانسته در لیست بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ قرار گیرد. یکی از دلایل مهمی که باعث شده این آنتی ویروس رتبه دوم لیست برترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ را به دست آورد، قیمت مناسب آن در بازار‌ است.

نکات مثبت

 • جلوگیری از ورود به روز ترین بدافزار‌ها
  استفاده‌ی مناسب از منابع یک سیستم

نکات منفی

 • افزونه‌هایی که به مرورگر‌ها اضافه می‌کند قابل اعتماد نیستند

۳.Webroot SecureAnywhere Antivirus

آنتی ویروسWebroot SecureAnywhere یکی از بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ و پر سرعت‌ترین آنتی ویروس حال حاضر در دنیاست. در عرض چند ثانیه نصب شده و کار خود را سریع انجام می‌دهد و آپدیت‌های آن هم بسیار حجم کمی دارند.

نکات مثبت

 • استفاده‌ی فوق العاده مناسب از منابع سیستمی
  داشتن یک سرعت بی‌‌نظیر

نکات منفی

 • وجود داده‌های اندک از عملکرد این آنتی ویروس

۴.ESET NOD 32 Antivirus 2018 Edition

آنتی ویروس ESET NOD32 تمرکز اصلی خود را روی مبارزه با ویروس‌ها گذاشته است و توانسته در لیست بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ قرار گیرد.

نکات مثبت

 • امکان اعمال تنظیمات متنوع
  توانایی مدیریت دسترسی نرم افزار

نکات منفی

 • قیمت بسیار بالا
  پیچیدگی و مناسب نبودن برای تازه کار‌ها

۵.F-Secure Antivirus SAFE

این آنتی ویروس نیز قادر است تا بهترین ابزار‌های مربوط به حفاظت از سیستم عامل را فراهم کند. بزرگترین نقطه ضعف این آنتی ویروس قیمت بالای آن است که البته این مورد مانع قرار گیری آن در لیست بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ نشده است.

نکات مثبت

 • رابط کاربری دوست داشتنی
  ارائه‌ی ابزار‌های پر شمار امنیتی

نکات منفی

 • قیمت بالا در مقایسه با رقبا

در این مطلب با بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۸ آشنا شدید. شما از چه آنتی ویروسی استفاده می‌کنید؟ ویژگی ها و برتری آنتی ویروس مورد استفاده خود را با کاربران به اشتراک بگذارید.
حتما بخوانید:
بهترین آنتی ویروس‌ های ۲۰۱۸؛ ۱۱اپلیکیشن‌ آنتی ویروس برتر جهان در سال ۹۶-۹۷
منبع
نیوز کالا
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن