اخبارگوناگون

بررسی میزان فروش اینترنتی در کشور

بررسی میزان فروش اینترنتی در کشور
4.5 (90%) 2 رای

سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی در مورد میزان فروش اینترنتی در کشور سخن گفت و ادامه داد که ۳۲ هزار کسب و کار اینترنتی در کشور فعالیت می کنند.

رضا الفت نسب در مورد ۳۲ هزار کسب و کار اینترنتی که در کشور در حال فعالیت هستند اعلام نموده که این تعداد هویتی مشخص دارند. وی ادامه داد که ۱۸ هزار کسب و کار دیگر در مرحله تأیید هویت قرار دارند و در شش ماه گذشته به ۶۰۰ کسب و کار اینترنتی نیز مجوز فعالیت اعطا شده است.

حتما بخوانید:  کسب درآمد از اینترنت؛ با این 17 راهکار فوق العاده پول پارو کنید

میزان فروش اینترنتی در کشور

رضا الفت نسب در ادامه صحبت هایش در مورد میزان فروش اینترنتی در کشور اعلام کرد که بهتر است کسب و کارهای سنتی نیز به روز شوند در غیر اینصورت به مرور از دور خارج خواهند شد. به گفته وی تاکنون به ازای هر ۳۵ نفر یک واحد صنفی در کشور راه اندازی شده و روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار سفر آنلاین در تهران انجام می گردد.

مشکلات توسعه کسب و کارهای اینترنتی

الفت نسب علاوه بر بررسی موضوع میزان فروش اینترنتی در کشور ، در مورد مشکلات توسعه کسب و کارهای اینترنتی در بدنه دولت نیز سخن گفت و اعلام نمود که اگر قرار است کشور به اشتغال در بستر اینترنت اهمیت دهد باید از کسب و کارهای اینترنتی هم حمایت کرده و مشکلات آنها را حل کند.

محسن رضایی کارشناس حوزه کسب و کار اینترنتی نیز در این مورد اعلام کرد که در آینده، حاکمیت در کسب و کارهای اینترنتی کمرنگ و این کسب و کارها در فضای مجازی پررنگ تر خواهند شد.

سعید مشهدی که مشاور کسب و کارهای اینترنتی است نیز اعلام کرد که با وجود اهمیت کسب و کارهای اینترنتی متأسفانه راهبرد خاصی برای این قبیل کسب و کارها در کشور وجود ندارد.

منبع
tasnimnews
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن