اخبارتلفن همراهسامسونگسیستم عامل

برخی از کاربران گلکسی نوت 8 با مشکل هنگ کردن در برنامه مخاطبین درگیر هستند!

بسته شدن اتفاقی برنامه ها و عملکرد عجیب آن ها در هر سیستم عامل و گوشی تلفن همراهی پیش می آید، در برخی بیشتر و در برخی کمتر. اما عموم به آن هنگ کردن می گویند و انتظار ما از یک پرچمدار این است که برای یک پرچمدار این اتفاق کمتر رخ دهد. گلکسی نوت 8 (Galaxy note 8) تا به الان جزء کم مشکل ترین دستگاه های بازار بوده است که مورد خاصی از نظر سخت افزار و نرم افزاری برای آن گزارش نشده بود. اما حالا یک مشکلی نرم افزاری در گلکسی نوت 8 گزارش شده است که باعث می شود وقتی از برنامه مخاطبین استفاده می کنید دستگاه فریز می شود، در اصطلاح هنگ می کند. لطفا تا انتها نیوز کالا را همراهی کنید تا بیشتر با این مشکل نوت 8 آشنا شویم.

رابط کاربری جدید سامسونگ یا همان سامسونگ اکسپرینس (Samsung Experience)‌ بر روی دستگاه های جدید سامسونگ نصب شده است. این رابط کاربری جدید با گلکسی اس 8 معرفی و به بازار عرضه شد که اینک شاهد نسخه سامسونگ اکسپرینس 8.5 در گلکسی نوت 8 هستیم. خوب است که بدانید این رابط کاربری در دستگاه های میان رده گلکسی جی پرو (Galaxy J Pro) هم خودنمایی می کند و قرار است کمپانی سامسونگ دیگر دستگاه های خود را به این رابط مجهز کند.

براساس تحقیقات میدانی تیم نیوز کالا که در بین این دستگاه ها داشته است متوجه این مطلب شده است که، اکثر آن ها از مشکل فریز شدن برنامه های پیش فرض از جمله پیام (Message) رنج می برند. و در گلکسی نوت 8 بیشتر پیرامون برنامه مخاطبین این مسئله به چشم می خورد. تا جایی که اگر بخواهید مستقیم و یا غیر مستقیم از برنامه مخاطبین (Contact) استفاده کنید، دستگاه فریز می شود و یا اصطلاحا هنگ می کند. این مشکل به صورت وسیع در بین اکثر کاربران در اکثر بازارها گزارش شده است. نا گفته نماند که در بررسی گلکسی نوت 8 به چنین مشکلی برنخوردیم اما حدس می زنیم این مشکل بابت به روزرسانی برنامه مخاطبین دستگاه بوده باشد.

آیا شما نیز با این مشکل در گلکسی نوت 8 خود یا دیگر دستگاه های سامسونگ با رابط کاربری سامسونگ اکسپرینس برخورد کرده اید؟ کمپانی سامسونگ تا به الان پاسخ رسمی منتشر نکرده است اما قطعا با ارایه یک بروزرسانی نرم افزاری این مشکل مرتفع می شود.

 

منبع: gsmarena

0/5 ( 0 نظر )

‫۳ نظرها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن