اخبار سینما و تلویزیون

باکس آفیس: باخت مارک والبرگ به چینی ها در جدول فروش این هفته

در هفته ای که گذشت ۳ فیلم جدید با نام های Crazy Rich Asian،Alpha و Mile 22 به جدول آفیس راه یافتند و در بین ۴ فیلم پرفروش این هفته قرار گرفتند.

پس از باز شدن پای هندی ها به باکس آفیس این بار نوبت چینی ها است که به جدول فروش وارد شوند. البته چشم بادامی ها فقط به حضور اکتفا نکردند و صدر جدول فروش این هفته را به نام خود ثبت کردند.

Crazy Rich Asian با فاصله یک هفته پس از اکران در چین، در تاریخ ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد) ۲۰۱۸ در آمریکا اکران شد و با فروش  ۳۴ میلیون دلاری صدر جدول باکس آفیس را به نام خود ثبت کرد. این فیلم چینی از کتاب  پرفروشی با همین عنوان از کوین کوآن اقتباس شده است.

اما مارک والبرگ زمانی که بی باکی جیسون استاتهام را در رویارویی با کوسه غول پیکر دید، به جوانی خود رحم کرد و به آن نزدیک نشد و ۲۲ مایل دورتر، روی سکوی سوم نشست. گویا پیتر برگ دست از سر مارک بر نمی دارد و پس از فیلم های Lone Survivor ،Patriots Day و Deepwater Horizon این بار با فیلم Mile 22 با یکدیگر همکاری کرده اند.

فیلم Alpha، دیگر فیلم تازه اکران شده این هفته بود. این فیلم در با حال و هوای انیمشین‌های هالیوودی در عصر یخبندان است. کدی اسمیت-مک‌فی که در اولین حضورهایش در سینما، جنگ برای بقا را در کنار ویگو مورتنسن و در فیلم جاده (The Road) تجربه کرده بود، این بار به همراه یک گرگ برای زنده ماندن می‌جنگد. این فیلم نظرات منتقدان را تا حدودی جلب کرده و تا به الان حدود ۱۰٫۵ میلیون دلار فروخته است و در رتبه چهارم جدول نشسته است. البته یادمان نرفته که سینما دوستان بعد از تماشای فیلم ۱۰۰۰۰ BC خاطره‌ای خوبی از سفر به دوران ماقبل تاریخ ندارند، اما می‌توان امید داشت هیوز توانسته باشد با تلفیق درام با روابط انسان و حیوان و بی‌رحمی عصر یخبندان فیلمی قابل قبول عرضه کند.

با اکران فیلم های Papilon و A.X.L در هفته آینده می توان گفت که چینی ها تنها یک هفته فرصت دارند تا طعم صدرنشینی باکس آفیس را جشن بگیرند و میز را برای رفقای امریکایی خالی کنند.

باکس آفیس هفته سوم آگوست؛ صدرنشینی چینی ها

فیلم رتبه فعلی رتبه هفته
گذشته
مدت زمان اکران
(هفته)
فروش آخر هفته
(میلیون دلار)
مجموع فروش تاکنون
(میلیون دلار)
  Crazy Rich Asians ۱ ۱ ۲۵٫۲ ۳۴٫۰
  The Meg ۲ ۱ ۲ ۲۱٫۲ ۸۳٫۸
  Mile 22 ۳ ۱ ۱۳٫۶ ۱۳٫۶
  Alpha ۴ ۱ ۱۰٫۵ ۱۰٫۵
  Mission: Impossible – Fallout ۵ ۲ ۴ ۱۰٫۵ ۱۸۰٫۷
  Christopher Robin ۶ ۳ ۳ ۸٫۹ ۶۶٫۹
  BlacKkKlansman ۷ ۵ ۲ ۷٫۰ ۲۳٫۰
  Slender Man ۸ ۴ ۲ ۵٫۰ ۲۰٫۷
  Hotel Transylvania 3: Summer Vacation ۹ ۹ ۶ ۳٫۷ ۱۵۳٫۹
  Mamma Mia! Here We Go Again ۱۰ ۷ ۵ ۳٫۴ ۱۱۱٫۲
منبع: IMDB

 

0/5 ( 0 نظر )
منبع
نیوز کالا

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن