اخبارتلفن همراهنوکیا

بالاخره سه روز دیگر نوکیا ۹ رونمایی خواهد شد

بالاخره سه روز دیگر نوکیا ۹ رونمایی خواهد شد
5 (100%) 2 رای

نوکیا تا ۳ روز دیگر از گوشی جدیدی رونمایی خواهد کرد. به احتمال زیاد این نوکیا ۹ پرچمدار جدید اچ ام دی گلوبال است که در روز سه شنبه رونمایی خواهد شد.

انتظار می روید که نوکیا ۹ با تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام عرضه شود. در شایعات اخیر اعلام شده بود که HMD از پنل نمایشگر اولد در این گوشی استفاده کند که اگر این خبر صحیح باشد، نوکیا ۹ چیزی از گلکسی اس ۹ سامسونگ و آیفون ایکس کم نخواهد داشت. البته قیمت پرچمدار جدید نوکیا در همان حدود ۱۰۰۰ دلار خواهد بود.

بالاخره سه روز دیگر نوکیا 9 رونمایی خواهد شد

یکی دیگر از ویژگی های مورد انتظار در نوکیا ۹ به احتمال زیاد، سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر باشد. این در حالیست که این ویژگی تنها در چند دستگاه مشاهده می شود. و انتظار می رود در گوشی های آینده نوکیا نیز دیده شود.

با توجه به این خبر که تمام گوشی های هوشمند نوکیا به اندریود پای بروزرسانی خواهند شد.  به احتمال زیاد نوکیا ۹ نیز با اندروید پای در جعبه قرار گیرد. اگر مهندسان و طراحان خوش ذوق نوکیا کارشان را به درستی انجام داده باشند، نوکیا ۹ یک تکان اساسی به بازار موبایل خواهد داد. در هر صورت تا روز سه شنبه و رونمایی از پرچمدار جدید نوکیا باید منتظر باشیم.

 

حتما بخوانید:
مشخصات و قیمت گوشی هوشمند نوکیا 9؛ نگاهی به شایعات پرچمدار جدید نوکیا
منبع
androidauthority
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن