سیستم عاملنوکیا

نوکیا 5 و نوکیا 6 شروع به دریافت بروزرسانی اندروید 8.1 Oreo می کنند

امتیاز دهید

طبق آخرین خبرهای دریافتی، گوشی های نوکیا 5 و نوکیا 6 بروز رسانی اندروید اوریو 8.1 را دریافت می کنند. ظاهرا کمپانی HMD فقط بروز رسانی اندروید اوریو 8.1 را برای گوشی های نوکیا 5 و نوکیا 6 آغاز نموده است که هر دو گوشی هوشمند، جزو میان رده های این برند هستند و تاریخ عرضه آنها به بازار بیش از یک سال قبل است.

آپدیت اندروید اوریو 8.1 را برای گوشی های نوکیا 5 و نوکیا 6

پیش از این نیز گوشی نوکیا 2 از این برند فنلاندی، به روز رسانی اندروید اوریو را دریافت کرده بود و همان طور که می دانید در دسامبر سال گذشته این تلفن هوشمند مجهز به اندروید اوریو 8.1 شد. اکنون این کمپانی فنلاندی تصمیم گرفته است، دو گوشی هوشمند دیگر خود را به این سیستم عامل مجهز کند.

حتما بخوانید:
سامسونگ گلکسی اس 7، گلکسی ای 5 و گلکسی تب اس 3 به اندروید اوریو آپدیت می‌شوند

البته باید بگوییم که این بروز رسانی ابتدا در برخی کشورها منتشر می شود و بعدا در اختیار تمامی کاربران تمام نقاط دنیا خواهید رسید. لذ کاربران باید منتظر بمانند تا به زودی این نسخه جدید اندروید اوریو را روی گوشی های خود دریافت کنند.

کاربرانی که گوشی نوکیا 5 دارند، باید بدانند که این بروزرسانی در حدود 860 مگابایت حجم دارد. در حالی که حجم به روز رسانی این نسخه اندروید برای نوکیا 6 حدود 930 مگابایت است. همراه با بروز رسانی اندروید اوریو 8.1، کمپانی HMD هم چنین بروز رسانی پچ امنیتی ماه مارس ( فروردین ماه ) را نیز عرضه نموده است.

در این نسخه جدید کاربران با ویژگی های خوبی از جمله  مصرف بهینه شارژ باتری، امکان استفاده از منوهای جدید و منوی تنظیمات بهتر و هم چنین مصرف باتری کمتر در حین کار کردن با بلوتوث را تجربه خواهند نمود.

هنوز معلوم نیست که آیا این گوشی های میان رده این کمپانی، در نهایت به روز رسانی اندروید P را نیز دریافت خواهند کرد یا خیر؟ باید منتظر باشید تا ببینیم این کمپانی چه تصمیمی در مورد گوشی نوکیا 8 و سایر گوشی های دیگر خواهد گرفت.

منبع
phonearena
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن