اخباربازی

انتشار بازی های SNES در نینتندو سوییچ آنلاین تایید شد

در برنامه نینتندو دایرکت انتشار بازی‌های قدیمی کنسول سوپر نینتندو روی سرویس آنلاین سوییچ تایید شد.

از آغاز سرویس آنلاین نینتندو سوییچ و قول‏هایی که برای عرضه بازی‌های کلاسیک نینتندو روی این سرویس داده شد، شایعات زیادی حول بازی‌های کنسول خاطره‌انگیز SNES به‌گوش می‌رسید. پس از آنکه نینتندو آثار NES خود را روی سرویس آنلاین منتشر کرد، طرفداران منتظر عرضه بازی‌های کنسول بعدی نیز بودند که سرانجام در برنامه نینتندو دایرکت، این خبر به‌صورت رسمی تایید شد.

طبق جدیدترین اخبار بازی،  مدتی پیش تصاویری از کنترلر جدید نینتندو سوییچ با حال‌وهوا و طرح کنترلرهای کنسول SNES منتشر شد. باتوجه به‌ اینکه سیاست نینتندو برای عرضه بازی‌های NES نیز دقیقا همین روش بود که در ابتدا کنترلر ویژه این کنسول را معرفی و سپس آثار آن را منتشر کرد، طرفداران پس از دیدن تصاویر کنترلر SNES بیش‌ازپیش منتظر تایید خبر عرضه بازی‌های آن از طرف نینتندو بودند.

باید بگوییم که روش کار نینتندو دقیقا شبیه گذشته است و ابتدا بیست بازی از SNES را برای نینتندو سوییچ منتشر می‎کند. در این بین اسامی آثاری همچون Super Mario World و Super Metroid به‌چشم می‌خورند. و اما کاربران سرویس آنلاین نینتندو از فردا می‌توانند به تمامی این بازی‌ها دسترسی داشته باشند. علاقه‌مندان همچنین می‌توانند به‌زودی کنترلر وایرلس مخصوص آن را با قیمت ۲۹.۹۹ دلار نیز خریداری کنند.

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 ( 2 نظر )
منبع
dualshockers

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن