اپلاخبارتلفن همراه

ارزانترین راه خرید آیفون ۸ (iphone 8) کدام است؟

تقریبا یک ماهی از پیش فروش آیفون 8 می گذرد و هنوز برخی از هواداران آیفون بر این باور سیر می کنند که بهترین و ارزانترین راه برای خرید آیفون 8، مراجعه مستقیم به اپل و خرده فروشی های وابسته به این کمپانی می باشد. اما باید بگوییم که راه های دیگری هم برای خرید آیفون 8 وجود دارد.

حتما می دانید که مدل ۶۴ گیگابایتی آیفون ۸، ارزانترین مدل آن می باشد و با پرداخت هزینه ای حدود ۶۹۹ پوند، قابل خرید از اپل و یا فروشگاههای الکترونیکی نظیر Currys و یا John Lewis می باشد که البته در این فروشگاهها، باید تمام مبلغ دستگاه را یک جا بپردازید.

و اما در سوی دیگر، شرکتهایی وجود دارند که آیفون 8 را به صورت اقساط می فروشندکه در این بین Giffgaff گوی سبقت را از بقیه ربوده و با اقساطی دوساله هر گوشی آیفون ۸ را مجموعا به قیمت ۸۱۹ پوند به فروش می رساند

پس از آن اپراتور تلفن همراه Sky Mobile رتبه دوم را به خود اختصاص داده است و حاضر است آیفون ۸ را در ابتدا با دریافت ۹۹ پوند و سپس در سال اول ماهانه ۳۷ پوند و در سال دوم ماهانه ۲۸ پوند، یعنی مجموعاً ۸۷۹ پوند به فروش برساند. در این روش می‌توانید از خدمات Apple Care و گارانتی برخوردار شوید، اما تا پایان قرارداد، مجاز به فروش گوشی خود نخواهید بود.

شایان ذکر است که Apple Care سرویسی است که بر اساس آن کمپانی اپل به مشتریان این تعهد را می دهد که هر ایرادی برای محصول از قبیل ضربه، آب خوردگی یا شکستگی بدون هیچ هزینه ای برطرف کند.

و سخن پایانی اینکه آیفون ایکس دلبربا هم از راه می رسد و اخبار حاکی از ان است که  از ۳ نوامبر آغاز می شود. در آیفون X از اثر انگشت خبری نیست و به جای آن چهره شما به وسیله Face ID بررسی می‌ شود تا قفل دستگاه را باز کند که این ایده خوب، زحمت سارقان را چندین برابر می‌کند. پس بهتر ایت برای خرید آیفون ۸ عجله نکنید و منتظر عرضه پرچمدار بعدی اپل بمانید؛ ممکن است شرایط بهتری برای خرید آیفون ایکس در انتظار شما باشد!!!

 

منبع:newskala
0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن