اخبارگوناگون

تهران سوئیت به ارائه خدمات اسکان در تهران می پردازد

کسب و کارهای نوپا از هر گوشه و به شکلی جدید در حال ظهور هستند. هر کدام روی هدف خاصی تمرکز داشته و سعی می کنند که نیازی جدید را برطرف نمایند. در این نوشتار به یکی از این کسب و کارهای نوپای جوانان می پردازیم که تحت عنوان «استارتاپ» نیز خوانده می شوند. نام این استارتاپ «تهران سوئیت» است و کار آن هم اجاره آپارتمان مبله در تهران !

اجاره آپارتمان مبله در تهران دقیقا به چه صورت و چگونه انجام می شود؟

مسافران زیادی همیشه هنگامی که به تهران سفر می کنند، اولا بایستی وقت خود را روی پیدا کردن یک محل برای اسکان نمایند و ثانیا این که ممکن است از روی اجبار هزینه زیادی برای این امر بپردازند. داشتن یک آپارتمان مبله برای مدت اقامت این مسافرین در تهران، آرزوی بسیاری از مسافران است.

وب سایت تهران سوئیت با دارا بودن بیش از ۲۰۰ واحد در جای جای مختلف شهر تهران، می کوشد که با ارائه عکس ها و امکانات تمامی واحدها را در اختیار مسافرین قرار داده و بدین ترتیب نیاز آنان را برطرف نماید.

72976d2e b325 49dc bd14 3fa18ffbe8aa - تهران سوئیت به ارائه خدمات اسکان در تهران می پردازد

بدین ترتیب مسافرین می توانند به وب سایت تهران سوئیت در اینجا رفته و با توجه به امکانات دلخواه و هم چنین مدت اقامت، تعداد نفرات و منطقه مورد نظر خود یک آپارتمان مبله را برای مدت معین سفر خود در تهران اجاره نمایند.

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران چه شرایطی لازم است؟

گفتنی است که تهران سوئیت از اجاره آپارتمان مبله در تهران به منظور جشن و مهمانی و دورهمی ها و … در مجموع مراسمی که سبب ایجاد مزاحمت برای همسایگان می شود معذور است. هم چنین برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ارائه مدارک شناسایی و علی الخصوص محرمیت الزامی است.

photo 2018 08 23 12 22 11 - تهران سوئیت به ارائه خدمات اسکان در تهران می پردازد

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران، آیا پرداخت ودیعه لازم است؟

بلی! برای قطعی شدن رزرو آپارتمان مبله شما، می بایست مبلغی اندک را به عنوان ودیعه پرداخت نمایید تا رزرو شما قطعی گردد. این مبلغ به این منظور اخذ می شود که دیگر آپارتمان مبله مدنظر شما برای آن تاریخ به مسافری دیگر اجاره داده نشود.

پایان رپورتاژ آگهی./

 

حتما بخوانید:
بررسی EaseUS Data Recovery؛ نرم‌افزار قدرتمند بازیابی اطلاعات
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن