اپلاخبارسیستم عامل

آی او اس 11.0.1 با حجم 280 مگابایت در جهت رفع باگ ها منتشر شد

حدود یک هفته از عرضه عمومی آی او اس 11 توسط کمپانی اپل می گذرد، و ساعاتی پیش بروزرسانی جدیدی برای سیستم عامل آی او اس منتشر کرد. این بروزرسانی با نام  iOS 11.0.1 برای تمام دستگاه‌هایی که از نسخه 11 پشتیبانی می‌کنند ارائه‌شده است.

او اس 11 1 - آی او اس 11.0.1 با حجم 280 مگابایت در جهت رفع باگ ها منتشر شد
آی او اس 11.0.1

در این بروزرسانی شاهد افزوده شدن قابلیت های جدید نیستم و معمولا این بروزرسانی ها برای رفع باگ ‌ها، وصله‌های امنیتی جدید و بهبود عملکرد سیستم‌عامل ای او اس است. در صفحه ای که به اطلاعات این بروزرسانی اختصاص دارد شاهد اشاره خاصی به بهبودها و و مشکلات برطرف شده نیستیم. اما به دلیل حجم نسبتا بالای این بروزرسانی باید بهبود های چشمگیری را لحاظ کرده باشند.

با توجه به اخبار گذشته و گزارش کاربران در اقسانقاط جهان، اپل می داند که آی او اس 11 نیاز به رسیدگی جدی دارد و با سرعت بالایی در حال رفع نواقص آن است. پیش از این مشکلات ای او اس 11 را در کمتر نسخه تازه عرضه‌شده iOS شاهد بودیم. اما شاید جایش باشد که کمی حق دهیم چون در نسخه جدید آی او اس شاهد تغییرات عمیق این سیستم‌عامل پس از سال‌های طولانی هستیم. اگر از کاربران ای او اس 11 هستید و یا اینکه هنوز این به‌روزرسانی را دریافت و نصب نکرده‌اید، با مراجعه به قسمت تنظیمات و سپس به‌روزرسانی، آی او اس 11.0.1 را دریافت نموده و لذت ببرید. حجم این بروزرسانی در حدود 280 مگابایت است.

 

منبع: Gsm Arena
0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن