اخبارتلفن همراهشیائومی

گوشی می ای وان (Mi A1) اولین محصول شیائومی با سیستم عامل اندروید وان!

گوشی می ای وان (Mi A1) اولین محصول شیائومی با سیستم عامل اندروید وان!
امتیاز دهید

کمپانی های شیائومی و گوگل در حال همکاری بر روی ساخت نخستین گوشی بر مبنای سیستم عامل اندروید وان (Android One) می باشند. قبلا نیز شایع شده بود، نسخه خاصی از گوشی هوشمند می 5 ایکس با سیستم عامل اندروید وان ساخته خواهد شد.

طبق آخرین اخبار نام این گوشی می ای وان (Mi A1) می باشد و مجهز به صفحه نمایش بدون حاشیه خواهد بود. همانطور که می دانید سال پیشین کمپانی شیائومی با رونمایی از پرچمدار خود می میکس که صفحه نمایش آن حاشیه‌های بسیار کمی داشت توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرد. گویا مزه این طراحی به مذاقش خوش آمده، و قصد دارد گوشی های خود را با کمترین حاشیه ساخته و عرضه نماید.

با توجه له تصاویر منتشر شده، بیش از 95 درصد قاب رویی می ای وان توسط صفحه نمایش آن اشغال شده و حاشیه‌های بسیار کمی در پایین و بالای صفحه نمایش به چشم می‌خورد.

با این حال هنوز اخبار دقیقی در رابطه با، مشخصات فنی، قیمت و تاریخ عرضه هنوز خبر دیگری راجع به مشخصات، قیمت و زمان معرفی و عرضه می ای وان منتشر نشده است. اما در هفته های خبرهای بیشتری در مورد محصول جدید شیائومی به گوش خواهد رسید. برای اطلاع از آخرین اخبار گوشی Mi A1 نیوز کالا را همراهی کنید.

 

حتما بخوانید:  بروزرسانی اندروید 8 اوریو برای شیائومی می ای وان (Mi A1) رسما منتشر شد

منبع: gsmarena

 

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن