اخبارگوناگون

اسپاتیفای اسپیکر هوشمند رونمایی خواهد کرد

 براساس گزارش های تازه انتشاریافته، اسپاتیفای قصد داشته بزودی اولین دستگاه پخش موسیقی خود را که نوعی اسپیکر هوشمند است، معرفی کند.

اسپاتیفای را می توان یکی از اپلیکیشن های محبوب استریم موسیقی دانست که روی پلتفرم های مختلفی چون کامپیوتر و موبایل دردسترس است. متاسفانه این شرکت تاکنون دستگاه پخش موسیقی نداشته و بیشتر در زمینه نرم افزاری فعالیت داشته است.

اسپاتیفای

این سرویس تاکنون روی اسپیکرهای هوشمند شرکت های دیگری چون اپل و گوگل قابل دریافت بوده و حال تصمیم دارد سیستم مخصوص خود را بزودی معرفی کند. به تازگی این شرکت دعوتنامه ای را در اختیار رسانه ها قرار داده که خبر از برگزاری رویدادی در 24 آوریل سال جاری می دهد. مشخص نیست در رویداد مورد اشاره چه محصولاتی توسط اسپاتیفای رونمایی می شود اما پیش بینی شده اسپیکرهوشمند یکی از معرفی های 24 آوریل اسپاتیفای می باشد.

از آنجایی که پیشتر سهام این شرکت به شکل عمومی عرضه شد در این بین برای جلب توجه سهام داران نیاز داشته تا محصولات قابل توجهی معرفی کند که در این میان باید به اسپیکر هوشمند اشاره داشت. جزئیات سخت افزاری در دست نیست و مشخص نشده چگونه طراحی برای این اسپیکر در نظر گرفته خواهد شد اما انتظار داریم مدل شباهتی به دیگر اسپیکرهای هوشمند داشته باشد.

منبع


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید