آموزشاپلیکیشناپلیکیشناخبار

بروزرسانی جدید اینستاگرام: ارسال ویدیو لایو در دایرکت (Direct) دوستان

بروزرسانی جدید اینستاگرام: ارسال ویدیو لایو در دایرکت (Direct) دوستان
امتیاز دهید

شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت جدیدی برای کاربران و طرفداران ویدیو لایو اضافه کرده است. از این به بعد کاربران اینستاگرام می توانند ویدیو لایو خود را به صورت دایرکت (Direct) برای دوستان و طرفداران خود به اشتراک بگذارند.

 

ارسال ویدیو لایو در دایرکت 

هنگامی که در اینستاگرام لایو هستید، بر روی آیکون دایرکت یا Direct در قسمت پایین صفحه نمایش ضربه بزنید، با این عمل می توانید ویدئوی مربوطه را برای دوستان خود ارسال نمایید. ناگفته نماند که این امکان در زمانی که به صورت لایو با دوستان خود در ارتباط هستید نیز فعال است.

بروز رسانی جدید اینستاگرام: ارسال ویدیو لایو در دایرکت (Direct) دوستان
ارسال ویدیو لایو در دایرکت (Direct) دوستان

حتما می دانید که پس از ارسال ویدئو، گیرنده قادر است ویدیوی لایو شما را در inbox به صورت مستقیم مشاهده کند. اگر شما لایو باشید، دوستان شما می توانند ویدئوی شما را ببینند ولی زمانی که ویدئو لایو شما تمام شد، دوستان شما پیامی را مشاهده می کنند که می گوید ویدئو به پایان رسیده است.

از این به بعد اگر، ویدئو لایوی دارید که حدس می زنید یکی از دوستان شما ممکن است از آن ویدئو خوشش بیاید، می توانید آن ویدئو را به صورت  Direct برای دوست خود ارسال نمایید.

این ویژگی جدید اینستاگرام مطمئنا برای طرفداران ویدیو لایو جذاب است، پس با بروزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام از این قابلیت جدید لذت ببرید.

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن