اخبارگوناگون

ردیت (Reddit) در ایران رفع فیلتر شد؛ ردیت چیست؟

Reddit  که یک وب سایت در زمینه جمع آوری و به اشتراک گذاری اخبار گوناگون در جهان فعالیت می کند، از چند سال پیش در ایران فیلتر شد، و حال به صورت کاملا ناگهانی رفع فیلتر شد و بدون هیچ مشکلی می توان به آن دسترسی داشت.

ساعاتی پیش ردیت (Reddit) در ایران رفع فیلتر شد و کاربران ایرانی بدون هیچ گونه مشکلی می توانند به ان دسترسی داشته باشند. وب سایت ردیت پس از حدود 3 سال فیلتر هم اکنون رفع فیلتر شده و دسترسی کاربران در تمامی سرویس دهنده های اینترنت کشور شامل اینترنت خانگی ADSL و اینترنت موبایل امکان‌پذیر شده است.

ردیت (Reddit) چیست؟

باید بگوییم که ردیت یک وب‌گاه، جهت جمع‌آوری اخبار است و در این جامعه بزرگ کاربران می توانند در مورد موضوعات گوناگون به بحث و تبادل نظر بپردازند و اخبار و لینک هی مختلف را به اشتراک بگذارند.

کاربران پس از ثبت نام در ردیت قادر به انتشار پست و خبر هستند و می توانند به پست دیگران رای دهند و نظر خود را اعلام کنند. روزانه میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان به این انجمن بزرگ سر می زنند و به تبادل نظر می پردازند. در ردیت دسته بندی موضوعات بی شمار است و هیچ گونه محدودیتی برای حوزه فعالیت ندارد. چه افرادی که به دنیای بازی های کامپیوتری علاقه مندند و چه کسانی که به اخبار ورزشی و … علاقه دارند، می توانند موضوع خود را دنبال کنند و به بحث و گفتگو بپردازند.

از همه مهتم تر این که کاربران ردیت یا همان ردیتورها با فعالیت بیشتر و کسب امتیاز بیشتر می توانند جایگاه بهتری در ردیت کسب کنند و شانس بهتر دیده شدن را بدست آورند. پس تا دیر نشده عضو جامعه بزرگ Reddit شوید و مطالب نیوز کالا را نیز در این وب سایت به اشتراک بگذارید.


منبع
نیوز کالا
برچسب ها

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید