اخبارساعتسیستم عامل

گجت‌های پوشیدنی مبتنی بر اندروید ویر آپدیت اوریو را دریافت می‌کنند

مرحله‌ی آزمایشی ارائه‌ی آپدیت اوریو برای دستگاه‌های مبتنی بر اندروید ویر به پایان رسیده و حالا کاربران  این گجت‌های پوشیدنی باید منتظر دریافت بروزرسانی مربوطه باشند.

اندروید ویر 2 (Android Wear 2.0) بر پایه اندروید 7 نوقا شکل گرفته اما کمی بیش از یک ماه قبل اخباری مبنی بر بروزرسانی این پلتفرم دیده شد و در وهله‌ی اول این پروسه با ارائه‌ی آپدیت بتای اوریو برای دستگاه‌های ال‌جی واچ اسپرت (LG Watch Sport) آغاز گردید. حالا این مرحله‌ی آزمایشی به پایان رسیده و آپدیت اوریو آماده‌ی عرضه به سایر گجت‌های مبتنی بر اندروید ویر است.

این موضوع با انتشار پستی در شبکه‌ اجتماعی +Google توسط یکی از مقامات مسئول گوگل اطلاع رسانی شده است.  البته به صورت جز به جز ذکر نشده که کدام دستگاه‌ها در صف اول بروزرسانی قرر دارند و تصمیم‌گیری در این مورد بر عهده‌ی کمپانی‌های تولید کننده‌ی گجت‌های پوشیدنی نهاده شده است.

 Android Wear
Android Wear

از قرار معلوم مهم‌ترین تغییراتی که این بروزرسانی با خود به همراه خواهد آورد شامل مواردی چون تنظیم شدت لرزش دستگاه پس از دریافت نوتیفیکیشن، قفل لمسی، پشتیبانی از زبان‌های بیشتر و افزایش عمر باتری می‌شود.

همانطور که گفته شد احتمالاً مدتی زمان خواهد برد تا این بروزرسانی برای کلیه دستگاه‌ها ارائه شود اما ظاهراً برخی از کاربران LG Watch Sport آپدیت اوریو را دریافت کرده و اسکرین شاتی را نیز در همین رابطه منتشرکرده‌اند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید ورژن اندروید ویر همچنان 2.6.0 است اما تحت لوای اندروید 8.0.0 قرار گرفته است.

منبع: androidpolice

Please wait...
برچسب ها

حسن بهرامی

یک علاقه مند به آی تی و هر آنچه که با آن مرتبط باشد.و دوست دارم که لحظه های خوشم را با شما تقسیم کنم و در این حیطه قلمی بزنم

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارید

اطلاع از
avatar
بستن