اخبارتلفن همراهنوکیا

بروزرسانی دوربین نوکیا اسامی تلفن های هوشمند آینده این برند را فاش کرد!

خلاصه مطلب:

  • به طور کاملا اتفاقی یکی از کاربران به فهرستی از محصولات معرفی نشده برند نوکیا برخورد
بروزرسانی دوربین نوکیا اسامی تلفن های هوشمند آینده این برند را فاش کرد!
امتیاز دهید

در حین بروزرسانی دوربین نوکیا نام مدل هایی که اچ ام دی گلوبال (HMD Global)هنوز معرفی نکرده است، لو رفت!

برند فنلاندی HMD Global با حضور خود به برند قدیمی نوکیا، جان بخشید. گویا تلفن های هوشمند نوکیا که تا به الان معرفی شده اند نمونه ای کوچک از اهداف بزرگ این برند در ساخت تلفن های هوشمند است و تصمیمات بزرگی در سر دارد.

یکی از کاربران کنجکاو و هوشیار در جدیدترین آپدیت دوربین نوکیا، فهرستی تلفن‌های هوشمند نوکیا که قرار است این به‌روزرسانی دوربین را دریافت کنند کشف کرد. در این فهرست، نام مدل‌های جدید نوکیا 2 و نوکیا 7 و همین طور مدل‌های نوکیا 3، 5، 6 و پرچمدار سال 2017 این کمپانی یعنی نوکیا 8 به چشم می خورد.

بروزرسانی دوربین نوکیا اسامی تافن های هوشمند آینده این برند را فاش کرد!

در این فهرست به نام تلفن های هوشمند نوکیا که هنوز معرفی نشده اند دیده می شود. مدل هایی همچون، نوکیا 4 و نوکیا 7 پلاس. همچنین نوکیا 1 که احتمالاً در بخش صرفه‌جویی در انرژی ارائه می‌شود به همراه پرچمدار سال 2018 این برند با نام نوکیا 9 که برگ بعدی برند HMD است که رو خواهد کرد.

بنابراین در سال 2018 شاهد معرفی این مدل ها از برند نوکیا خواهیم بود. و با توجه به شایعات و اخبار منتشر شده که برنامه عرضه و معرفی محصولات HMD درز کرده است در ابتدای سال 2018 با اسمارت فون های زیادی از سوی این برند رو به رو خواهیم بود. شایان ذکر است که نوکیا 6 احتمالاً در ماه آتی و در نمایشگاه CES 2018 لاس‌ وگاس امریکا و یا اواخر ماه فوریه در کنگره جهانی MWC 2018 بارسلون اسپانیا عرضه می‌شود.

منبع
gizchina
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن