اخبارخودرو

رونمایی مرسدس بنز از خودروهای ای ام جی اس ۶۳، اس ۶۵ کوپه و کابریوله

رونمایی مرسدس بنز از خودروهای ای ام جی اس ۶۳، اس ۶۵ کوپه و کابریوله
امتیاز دهید

کمپانی مرسدس بنز دست به ارتقاء خودورهای کوپه و کابریوله کلاس اس خود زده است. و به تازگی از دو خودروی ای ام جی اس ۶۳ و اس ۶۵ کوپه و کابریوله خود رونمایی کرده است. در ادامه با معرفی مرسدس های جدید همراه نیوز کالا باشید.

مرسدس بنز

مرسدس هایی که اخیرا رونمایی شدند در مقایسه با مدل های قبلی خود، چندا جانبه ارتقاء داشته اند. توبیاس موئرز (Tobias Moers)، مدیر اجرایی شرکت مرسدس – ای ام جی GmbH درباره خودروهای جدیدش می گوید:

اخیرا تلاشهای بسیاری برای اعمال تغییرات مثبت برروی خودروهای کلاس اس  در راستای بهبود کارایی در رانندگی و هویتی این خودروها داشته ایم. این تغییرات به تازگی برروی خودروهای کوپه و کابریوله اس ۶۳ ۴ ماتیک پلاس (+۴MATIC) هم اعمال شده‌اند تا جایگاه مرسدس بنز در عرضه این گونه اتومبیل‌ها هم از نظر فاکتورهای، دینامیکی، کارایی، تجهیزات و راحتی محکم تر شود. مرسدس بنز اس ۶۵ کوپه و کابریوله با موتورهای ۶ لیتری قدرتمند ۱۲ سیلندر خورجینی خود برترین رتبه را در میان خودروهای کلاس اس ما کسب کرده است.

مرسدس بنز

مشخصات فنی

در دل مرسدس بنز اس ۶۳ کوپه و کابریوله جدید ای ام جی یک موتور ۴ لیتری 8 سیلندر خورجینی توربوشارژردار با توان تولید ۶۱۲ اسب بخار جای گرفته است. برادر بزرگ‌تر این خودرو، مرسدس بنز اس ۶۵ ای ام جی، به یک موتور ۶ لیتری ۱۲ سیلندر خورجینی و دو توربوشارژر مجهز است؛ این خودرو ۶۳۰ اسب بخار قدرت دارد و سرعت آن با استفاده از یک سیستم محدود کننده الکترونیکی به ۲۵۰ کیلومتر برساعت محدود شده است.

مرسدس بنز

منبع: geeky-gadgets

 

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن