آموزشترفند ها

مایکروسافت مشکل لغو انتخاب سلول ها در نرم افزار اکسل را برطرف کرد

امروز مایکروسافت نسخه جدید Office build Version 1712 (8828.2010) را با قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید منتشر کرد.

در مایکروسافت اکسل، می توانید چند سلول را با گرفتن کلید Ctrl انتخاب کنید. اما هنگامی که از این روش استفاده می کنید اگر بخواهید سلولی را unselect کنید، راهی وجود ندارد جز این که مجددا سلول های مورد نظر را انتخاب کنید.

این خبر خوب را به شما می دهیم که یکی از آزار دهنده ترین مشکلات اکسل با انتشار نسخه جدید (Office build Version 1712 (8828.2010 بهمراه قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید به پایان رسید.

مایکروسافت مشکل لغو انتخاب سلول ها در نرم افزار اکسل را برطرف کرد

در مطلب پیش به نحوه ساخت چارت و نمودار در نرم افزار اکسل پرداختیم و حال می خواهیم بگوییم مایکروسافت مشکل جدی Unselect کردن یک سلول در حالت انتخاب همزمان چندین سلول را برطرف کرده است و در این نسخه می توانید سلول هایی که انتخاب کرده اید را deselect کنید.

راستی! کمپانی مایکروسافت برای کاربران Outlook desktop نیز ویژگی‌های مربوط به گروه را بهبود داده است. دیگر گفتگوهای گروهی یا Groups Conversations سریع‌تر از همیشه بارگذاری می شود و شما با دوبار کلیک کردن می‌توانید آخرین پیام را در پنجره‌ای مجزا باز کنید، درست مثل این که یک ایمیل را در صندوق ورودی Outlook باز می‌کنید.

 

 

منبع: mspoweruser

Please wait...
برچسب ها

مهسا رضایی

دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز هستم. از قدیم الایام یکی از عاشقان دنیای فناوری بوده ام و خوشحالم که فرصتی دست داد تا در نیوز کالا به فعالیت بپردازم.

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارید

اطلاع از
avatar
بستن