خودرونقد و بررسی محصولات

شاخ به شاخ: لکسوس ال سی 500 یا مرسدس بنز اس 550 فورماتیک کوپه؟

شاخ به شاخ: لکسوس ال سی 500 یا مرسدس بنز اس 550 فورماتیک کوپه؟
امتیاز دهید

در این نوشتار قصد نداریم زیاده گویی کنیم، فقط به این پرسش پاسخ می دهیم که لکسوس LC500 بهتر است یا مرسدس بنز S550 4Matic کوپه؟. حق با شماست. مقایسه میان این دو خودرو و انتخاب بهترین کار سختی است، اما در نهایت یکی از این دو بهتر از دیگری است.

خب مسلما لکسوس ال سی 500 نسبت به مرسدس بنز اس 550 فورماتیک کوپه جدیدتر است، پیشرانه ی آن ۸ سیلندر ۵ لیتری بوده که قابلیت تولید ۴۷۱ اسب بخار قدرت و ۶۳۸ نیوتن متر گشتاور را دارد. و اما در مقابل آن مرسدسی را داریم که از لحاظ ابعاد بزرگ تر از لکسوس است و به پیشرانه ای ۸ سیلندر ۴٫۷ لیتری مجهز گشته که این پیشرانه قابلیت تولید ۴۴۹ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور را دارد.

نیروی حاصل از پیشرانه ی لکسوس ال سی 500 از طریق گیرباکس ۱۰ سرعته و نیروی حاصل از پیشرانه ی مرسدس بنز S550 4Matic کوپه از طریق گیرباکس ۹ سرعته به چرخ ها منتقل می شود. این نکته از قلم نیفتد که در مرسدس بنز امکان چهار چرخ متحرک وجود دارد اما در لکسوس فقط دو چرخ عقب نیروی گشتاور را دریافت می کنند.

در هر دو خودرو به روز ترین امکانات دنیا بکار رفته است، اما قیمت پایه لکسوس ۹۳ هزار دلار و قیمت پایه مرسدس بنز ۱۲۳ هزار دلار است.

تا حدودی مشخص شد که کدام یک گزینه ی مناسب تری برای خرید است.اما ترجیح می دهیم نظر اخر را شما بدهید. به نظر شما به نظر می رسد تا حدی مشخص است که کدام یک گزینه ای بهتر برای خرید است. اما دوست داریم نظر شما را هم بدانیم. به نظر شما لکسوس LC500 یا مرسدس بنز S550 4Matic کوپه؟ به چه دلیل؟

 

حتما بخوانید:  قیمت و مشخصات بی ام و M2 کامپتیشن ۲۰۱۹

 

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن