اخبارال جی

نمایشگاه CES 2018: ربات های کمک رسان ال جی برای فرودگاه، هتل ها و فروشگاه ها!

کمپانی ال جی قرار است در نمایشگاه CES 2018  لاس وگاس از جدیدترین ربات کمک رسان خود رونمایی کند.

این ربات جدید ال جی برای استفاده در فرودگاه ها، هتل ها و مراکز خرید بسیار کاربردی هستند. این کمپانی کره‌ای تصمیم دارد ار ربات جدید خود از سری CLOi که در واقع سه ربات با طراحی مشترک هستند را در نمایشگاه CES 2018 رونمایی کند.

نمایشگاه CES 2018: ربات های کمک رسان ال جی برای فرودگاه، هتل ها و فروشگاه ها! این ربات قادر به کمک رسانی به مسافرین در فرودگاه ها، و همچنین در فروشگاه ها و مراکز خرید به مشتریان کمک رسانی کنند و در هتل ها چمدان مسافران را حمل کنند و در نقش یک دربان مهربان ایفای نقش کنند.

در نمایشگاه CES 2017 بود که این کمپانی کره ای اولین ربات کمک رسان فرودگاهی خود را معرفی کرد و حال در نمایشگاه CES سال 2018 قصد دارد سری جدید اسین ربات را با قابلیت هایی بیشتر رونمایی کند.

گویا ال جی در حوزه ربات های هوشمند فکرها و ایده های زیادی در سر دارد. به گفته ریو هی یونگ مدیر بخش کسب و کار راهکارهای هوشمند ال جی، ” این شرکت در زمینه توسعه ربات ها اهداف بلند تری دارد و هدف آن ایجاد آسایش برای مشتریان است و این که در این راستا به برندی محبوب تبدیل شود.

نمایشگاه CES 2018: ربات های کمک رسان ال جی برای فرودگاه، هتل ها و فروشگاه ها!
امتیاز دهید

منبع
newatlas
برچسب ها

مهسا رضایی

دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز هستم. از قدیم الایام یکی از عاشقان دنیای فناوری بوده ام و خوشحالم که فرصتی دست داد تا در نیوز کالا به فعالیت بپردازم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید