اپلاخبارال جیتلفن همراهسخت افزار

همکاری ال جی دیسپلی و اپل برای ساخت نمایشگرهای 6.5 اینچی اولد

آیفون های 6.5 اینچی در سال 2018

ظاهرا همکاری ال جی دیسپلی و اپل تازه شروع شده و طبق گزارشات جدید از سوی منابع کره ای،  اپل در حال انجام برنامه ریزی جهت گشترش تامین کنندگان پنل های اولد (OLED) آیفون های بعدی خود است.

طبق خبرهایی که از منابع خبرگزاری Investor کره جنوبی، قرارداد همکاری ال جی دیسپلی و اپل به امضا نزدیک شده و احتمالا در نیمه دوم سال 2018، پنل های نمایشگر کره ای به دست اپل برسد.

براساس آخرین اطلاعات، ال جی دیسپلی در سال 2018 حدود 15 الی 16 میلیون پنل تولید می کند. با توجه به اعداد و ارقام، سامسونگ دیسپلی همچنان تامین کننده اصلی پنل های OLED آیفون به شمار می رود، زیرا اپل معمولاً بیش از 200 میلیون دستگاه در سال به فروش می رساند.

در این گزارشات اشاراتی به ابعاد احتمالی نمایشگر آیفون های جدید شده است. ظاهراً سامسونگ دیسپلی به تولید نمایشگرهای 5.8 یا 6 اینچی مشغول می شود و ال جی دیسپلی به تولید پنل های 6.5 اینچی خواهد پرداخت. بنابراین باید با دو مدل روبرو شویم:

یک مدل که از نظر ابعاد مشابه آیفون X فعلی است و و دیگری که بسیار بزرگ خواهد بود؛ برای مقایسه بهتر خوب است که بدانید، گلکسی نوت 8 سامسونگ نمایشگر 6.3 اینچی دارد.

Please wait...
منبع
phonearena

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارید

اطلاع از
avatar
بستن