اپلاخبارتلفن همراه

کاهش مدت زمان انتظار برای تحویل آیفون 10 به یک هفته

کاهش مدت زمان انتظار برای تحویل آیفون 10 به یک هفته
امتیاز دهید

در حالی که پیش‌تر تصور می‌شد اپل در تولید تعداد کافی آیفون 10 برای تامین تقاضای بازار با مشکل مواجه شود، اما اینگونه نشد و با وجود استقبال بی‌نظیر مشتریان از این محصول، اکنون زمان انتظار برای تحویل آن به یک هفته کاهش پیدا کرده است.

با معرفی هر آیفون جدیدی توسط اپل بسیاری از علاقمندان برای خرید آن سر و دست می‌شکنند چرا که تجربه ثابت کرده اندکی تعلل می‌تواند به قیمت انتظار طولانی مدت برای تحویل گرفتن مدل‌های جدید آیفون تمام شود. این نگرانی در مورد آیفون 10 بیشتر احساس می‌شد و حتی برخی پیش‌بینی کرده بودند بخش اعظم مشتریان در سال 2018 به گوشی محبوب خود خواهند رسید.

کاهش مدت زمان انتظار برای تحویل آیفون 10 به یک هفته

اما این پیش‌بینی‌ها درست از آب در نیامد و ظاهراً اپل موفق شده روند تولید این محصول را به خوبی مدیریت نماید، چرا که اکنون در فروشگاه آنلاین اپل دوره انتظار برای تحویل آیفون 10 به خریداران آمریکایی به یک هفته (پنج روز کاری) تقلیل پیدا کرده آن هم در شرایطی که کریسمس نزدیک است و همچنان تقاضای زیادی برای این محصول وجود دارد.


این در حالیست که در ابتدای عرضه‌ی آیفون X این زمان 5 الی 6 هفته بوده، در ادامه به 2 الی 3 هفته و این اواخر به 1 الی 2 هفته کاهش پیدا کرده بود.


البته پیش‌تر شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه اپل به منظور تامین تقاضای بازار ناگزیر به کاهش دقت و کیفیت سیستم تشخیص چهره‌ی آیفون 10 (Face ID) شده است که البته سران این کمپانی چنین ادعاهایی را قویاً تکذیب کرده‌اند.

 

حتما بخوانید:  آیفون ایکس اپل در حال حاضر در بیش از 70 کشور جهان در دسترس است

 

منبع: ubergizmo

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن