اپلاخبارتلفن همراه

تکنولوژی تشخیص چهره آیفون 10 فقط یک چهره را شناسایی می کند!

خوب است که بدانید فناوری فیس آیدی آیفون ایکس فقط از یک چهره پشتیبانی می کند، یعنی اگر گوشی آیفون خود را به دوستان و یا افراد خانواده قرض دهید، این تکنولوژی برای شما دردسر ساز می شود.

همانطور که می دانید در تکنولوژی تاچ آیدی که تشخیص هویت به صورت اسکن اثر انگشت بود، از 5 اثر انگشت پشتیبانی می کرد، و استفاده مشترک از آیفون های نسل قبلی آسان تر بود.

در آیفون X شاهد اسکن اثر انگشت نیستیم و این تکنولوژی به طور کامل از آیفون 10 حذف شده است و به فیس آیدی خلاصه شده است. شرکت بر این باور است که شکست تکنولوژی فیس آیدی ، یک به میلیون است؛ و این در حالیست که این احتمال در تاچ آیدی، یک به ۵۰ هزار می رسید. اگر اعضای خانواده شما چهره ای شبیه به شما دارند زیاد نگران نباشید.

باید منتظر ماند تا دید در بین کاربران چطور عمل می کند و میزان رضایت از این تکنولوژی به در چه حد است. راستی! در روز معرفی، این تکنولوژی در تلاش اول نتواست چهره کریگ فدریجی را شناسایی کند؛ اما هنوز مشخص نیست که این یک مشکل جدی است یا یک بدشانسی!

 

منبع: phonearena

Please wait...
برچسب ها

حسن بهرامی

یک علاقه مند به آی تی و هر آنچه که با آن مرتبط باشد.و دوست دارم که لحظه های خوشم را با شما تقسیم کنم و در این حیطه قلمی بزنم

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارید

اطلاع از
avatar
بستن