اپلیکیشناخبار

فیلترهای چهره اینستاگرام در بخش لایو نیز در دسترس قرار گرفتند

دیروز شبکه اجتماعی اینستاگرام این مژده را داد که از این پس کاربران قادر به استفاده از فیلتر چهره در هنگام اشتراک گذاری ویدیوهای زنده اینستاگرام خواهند بود.

در ویدیو لایو اینستاگرام یک فیلتر عینک آفتابی به همین منظور از هفته آینده به اینستاگرام اضافه خواهد شد که مخصوص ویدیوهای زنده می باشد. طراحی خوبی این فیلتر به گونه ای است که شما می توانید فقط با یک تپ تصویر بازتاب شونده از روی عینک را تغییر دهید. و هنگامی که ویدیو به پایان می رسد، می‌توان از طریق استوری آن را دوباره به اشتراک گذاشت و یا حذف نمود

فیلتر چهره لایو اینستاگرام
فیلتر چهره لایو اینستاگرام

جهت بهرمندی از فیلترهای چهره نیاز است قبل از شروع پخش و یا در حین پخش ویدیو زنده آیکون چهره در پایین صفحه سمت راست را لمس کنید. فیلتر مورد نظر را انتخاب کرده و همان لحظه تأثیر آن را بر روی چهره خود ببینید. و در تعداد فیلتر محدودیتی نیست.

لازم بذکر است که فیلترهای چهره از امروز توسط اینستاگرام آغازشده است. ولی اگر این قابلیت هنوز برای شما فعال نشده است، ممکن است چندین هفته زمان ببرد تا فیلترهای چهره برای تمام کاربران فعال شود.

 

منبع: Phone Arena
Please wait...
برچسب ها

مهسا رضایی

دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز هستم. از قدیم الایام یکی از عاشقان دنیای فناوری بوده ام و خوشحالم که فرصتی دست داد تا در نیوز کالا به فعالیت بپردازم.

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارید

اطلاع از
avatar
بستن