آموزشاپلیکیشنترفند ها

آموزش تو پر (Bold) و کج (Italic) کردن متون تلگرام بدون نیاز به ربات

آموزش تو پر (Bold) و کج (Italic) کردن متون تلگرام بدون نیاز به ربات
امتیاز دهید

پیام رسان تلگرام هم روز به روز به قابلیت های نهان و آشکار خود می افزاید. حتما همه شما حداقل کمی با وورد آشنا هستید و می دانید که می توانیید یک متن را به صورت تو پر (بولد) یا کج (ایتالیک) بنویسید. امروز در نیوز کالا یک ترفند جالب تلگرام را برای شما دوستان اموزش می دهیم.

حتما خوشحال می شوید که بتوانید بخشی از متن تلگرام را به صورت  تو پر (بولد – Bold) یا کج (ایتالیک – Italic) بنوسید و به دیگران ارسال کنید و هنگامی که می بینند کلی تعجب کنند که باریکلا! عجب کارایی بلدی ها!!!. پس در ادامه آموزش بولد و ایتالیک کردن متون تلگرام را از دست ندهید.

در بیشتر روش هایی که در فضای وب آموزش می دهند از طریق ربات bold@ این کار را انجام می دهند و آدرس ربات در بالای متن دیده می شود. همچون تصویر زیر:

اما ما می خواهیم ترفند بولد و ایتالیک کردن متون تلگرام بدون ربات را به شما آموزش دهیم. بدین منظور فقط کافیست دو علامت ستاره را پیش و پس از متن موردنظر خود قرار دهید. به عنوان مثال قسمتی از متن خود را که دوست دارید بولد باشد را به صورت ** bold ** وارد کنید، و سپس آن را ارسال نمایید. مشاهده می کنید که متن به صورت توپر در تلگرام نمایش داده می شود و خبری از ستاره ها نیست. (تصویر زیر را مشاهده کنید)

حال برای کج یا به اصطلاح ایتالیک (Italic) کردن متن، پیش و پس متن موردنظر را دو علامت آندرلاین قرار دهید. به عنوان مثال کلمه های موردنظر را به صورت __ italic __ تایپ و وارد کنید. پس از ارسال پیام مشاهده می کنید که نوشته ی شما به صورت کج ظاهر می شود و خبری هم از علامت های آندرلاین نخواهد بود.(تصویر زیر را مشاهده کنید)

 

حتما بخوانید:  نسخه بدون فیلتر تلگرام دسکتاپ چیست؟ (تلگرام آلفا - Telegram Alpha)
منبع: newskala
Please Login to comment
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
eli Recent comment authors
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
eli
Guest
eli

آقا دمت گرم. همه سایتها رباتم نمایش،میده و نمیشه وسط جمله به کار برد.

بستن
بستن