اخباربازی

در اینجا نحوه ساخت Geralt در Hunter Monster: World را خواهید دید

در اینجا نحوه ساخت Geralt در Hunter Monster: World را خواهید دید
امتیاز دهید

خلق شخصیت در بازی Monster Hunter: World بسیار عمیق و جزئی نگر است و با صبر و صرف زمان کافی می توانید، شکارچیان را درست شبیه ستاره فیلم های اکشن یا شخصیت های انیمه بدل کنید. هر چند زمانی که شخصیت های بازی های ژاپنی، جیغ و داد می زنند و کارهای احمقانه می کنند تا حد زیادی از ابهتشان می کاهد. اما با این حال کنترل قهرمان مورد علاقه تان در یک بازی طولانی جذاب و سرگرم کننده است.

چرا با گرگ سفید خودمان Garelt از Rivia در بازی The Witcher شروع نکنیم؟ دنیای خشن و پر از هیولای Monster Hunter: World فقط گرلت را کم دارد. به لطف DeadlyxElements در برنامه راهنمای Monster Hunter: World  این کار بسیار سهل می شود، زیرا در آن تمامی مراحل قدم به قدم توضیح داده شده است.

تیم DeadlyxElements اعلام کرد در آینده ای نه چندان دور قصد دارد دستورالعمل ساخت شخصیت های جذابو نام آشنای بیشتری را ارائه دهد. اگر تمایل دارید با شخصیت پیتر گریفین از کارتون Family Guy بازی کنید (البته شوخی بود) بدک نیست که نظر شخص خویش را با Capcom در میان بگذارید که در قالب شخصیت های آینده، پیتر را نیز اضافه کنند.

بازی Monster Hunter: World یک بازی Open World است که در آن می توانید ساعات زیادی با دوستان خویش به شکار هیولا بپردازید. و از آن جایی که پس از خلق شخصیت و قهرمان خود در حین بازی دیگر نمی توانید ظاهرش را تغییر دهید، پس بهتر است با شخصیتی وارد بازی شوید که تا انتها از آن نهایت لذت را ببرید.

بازی Monster Hunter: World برای پلتفرم های XBOX ONE,  PS4 و PC در دسترس است. و در ادامه ویدیوی ساخت گرلت را که اخیرا منتشر شده است را در نیوز کالا تماشا کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت 720p

حتما بخوانید:  آپدیت جدید پلی‌استیشن 4 با نسخه 4.72 انتشار یافت

 

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن