بازی

بازی هورایزن زیرو داون (Horizon Zero Dawn) بیش از 7.6 میلیون واحد فروخت

از انتشار بازی هورایزن زیرو داون « Horizon Zero Dawn» یکسال می گذرد و حال پس از گذشت یک سال از این بازی، سازندگان در بیانیه ای غافلگیر کننده خبر از فروش 7.6 میلیون واحدی بازی هورایزن در سراسر جهان دادند که رقمی تحسین برانگیز برای یک عنوان انحصاری به حساب می آید.

حال هورایزن دیگر موفق ترین فرنچایز جدید پلی استیشن 4 به شمار می آید. و این موضوع جایی شگفت انگیز تر می شود که در دو هفته نخست عرضه حدود 2.6 میلیون واحد فروخت. هرمن هولست، موسس استودیوی گوریلا گیمز می گوید:

ما اهداف جاه طلبانه ای برای هورایزن زیرو داون تصور می کردیم و هرچه به زمان عرضه نزدیک تر می شدیم، بیشتر به این باور می رسیدیم که مردم هیجان زده خواهند شد؛ اما دیدن این چنین فروشی به واقع دیوانه وار است.

از زمان عرضه بازی، میلیون ها بازیکن به “ایلوی” پیوسته اند تا از اسرار “پیشینیان” پرده بردارند. امید است این بازیکنان همان قدر که ما از ساخت بازی لذت بردیم از تجربه بازی لذت برده باشند.

Horizon Zero Dawn 1 - بازی هورایزن زیرو داون (Horizon Zero Dawn) بیش از 7.6 میلیون واحد فروخت
بازی هورایزن زیرو داون (Horizon Zero Dawn)

استودیوی گوریلا گیمز به مناسبت این فروش موفقیت آمیز، چندین آواتار و یک تم رایگان را در اختیار دارندگان پلی استیشن 4 قرار داده و فروشگاه PlayStation Gear نیز محصولات فیزیکی مرتبط به هورایزن زیرو داون را با تخفیف به فروش می رساند.

پس از اعلام این خبر، احتمال ادامه دار شدن فرنچایز هورایزن قوی تر از گذشته خواهد شد و طی سال های آینده، ماجراجویی های بیشتری را از  ایلوی در جهانی که ربات های غول پیکر بر آن حکمرانی می کنند، خواهیم دید.


منبع
vg247
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید