اخبارتلفن همراهگوناگون

دختر 14 ساله ای در هنگام شارژ آیفون 6 خود دچار برق گرفتگی شد و جان سپرد+ تصویر

سال 2013 یک مهماندار هواپیما در حین مکالمه با گوشی آیفون 5 خود که در حال شارژ بود، متاسفانه دچار برق گرفتگی شد و جان سپرد. و به تازگی یک دختر 14 ساله نیز دچار حادثه شد و در گذشت.

در طی این سال ها برخی از کاربران آیفون و آیپد از دریافت شوک برقی حین شارژ دستگاه خود گله کرده اند و در اکثر موقع به دلیل استفاده از شارژرهای متفرقه بوده است و به همین کمپانی اپل طی فراخوانی از کاربران خود در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا، چین و انگلستان دعوت کرد تا با تحویل شارژر متفرقه‌ی خود، یک عدد شارژر اورجینال دریافت کنند.

شاید با اتخاذ این سیاست برای مدتی خبری از برق گرفتگی کاربران اپل به گوش نرسد، اما به تازگی یک دختر 14 ساله ویتنامی به همین علت دچار حادثه شد و سپس درگذشت. طبق گفته حاضرین، این نوجوان از شارژر اصلی استفاده کرده است اما در قسمتی از سیم این شارژر پارگی به چشم می خورد.

دختر 14 ساله ای در هنگام شارژ آیفون 6 خود دچار برق گرفتگی شد و جان سپرد+ تصویر

ظاهرا طبق روال همیشگی، شب و پیش از خواب گوشی آیفون 6 خود را به شارژر متصل می کرده و در حالی که آن را کنار خود روی تخت گذاشته به خواب رفته، اما این بار در حین خواب روی گوشی در حال شارژ خود و آن قسمت از سیم لخت شارژر غلتیده و دچار برق گرفتگی شده است.والدین دختر نوجوان زمانی که وی را بیهوش روی تختخواب دیدند، سریعاً به بیمارستان انتقال دادند اما دیگر کاری از دست پزشکان ساخته نبود.

دختر 14 ساله ای در هنگام شارژ آیفون 6 خود دچار برق گرفتگی شد و جان سپرد+ تصویر

این حوادث هشداری است برای کاربران گوشی های تلفن همراه و به خصوص کاربران آیفون و آیپد که از سالم بودن شارژر های تلفن همراه خود و دیگر اعضای خانواده اطمینان حاصل نمایند و در صورت رویت پارگی و یا هر نقصان دیگری در اولین فرصت نسبت به تعویض ان اقدام نمایند تا مبادا گرفتار چنین حوادث تلخ و ناگواری شوند.

 

 

منبع: phonearena

 

دختر 14 ساله ای در هنگام شارژ آیفون 6 خود دچار برق گرفتگی شد و جان سپرد+ تصویر
امتیاز دهید

برچسب ها

حسن بهرامی

یک علاقه مند به آی تی و هر آنچه که با آن مرتبط باشد.و دوست دارم که لحظه های خوشم را با شما تقسیم کنم و در این حیطه قلمی بزنم

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
تازه ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
امین
مهمان

خدا از این اپل نگذره چی بسر مردم میاره

ناجی
مهمان

تقصیر اپل بدبخت چیه خب حواسشو باید جمع می کرد تا همچین اتفاقی نیفته

ghasem nori
مهمان

چرا هر چی اتفاق بد و ناخوشایند پیرامون تلفن همراه و … میفته پای اپل وسطه؟

رسول زاده
مهمان

واقعا ضایعه ی جانسوزیه که یک هم جهانی ار بین بره به این علت.
دوستان عزیزم و هر کسی که این مطلب و میخونه لطفا در صورتی که شارژر شما معیوب شد ان را به زباله بیاندازید تا دیگر شاهد همچین چیزهایی نباشیم. و اگر هم تهیه یک شارژر جدید براتون مقدور نبود در همین جا عنوان کنید تا باهاتون هماهنگ کنم و براتون به رایگان بفرستم.

بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید