آموزشاپلیکیشن

ترفند اینستاگرام: نحوه پیدا کردن رمز عبور اینستاگرام از طریق مرورگر

ترفند اینستاگرام: نحوه پیدا کردن رمز عبور اینستاگرام از طریق مرورگر
امتیاز دهید

همه ما ممکن است چندین بار رمز عبور اینستاگرام خود را عوض کنیم و در پس این تغییرات همیشگی، به یاد آوردن پسورد جدید کمی برایمان سخت باشد.در ادامه قصد داریم به نحوه پیدا کردن پسورد حساب اینستاگرام از طریق مدیریت رمز مرورگر بپردازیم. 

البته یکی از روش های رایج، استفاده از امکان ” فراموشی رمز ” است که با استفاده از شماره موبایل، آدرس ایمیل می توان رمز را تغییر داد. اما اگر به این موارد دسترسی نداشتیم چه کنیم؟

افرادی همچون من و خیلی از کاربران دیگر که اینستاگرام خود را از طریق دسکتاپ مدیریت می کنند، اگر رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را فراموش کنیم براحتی می توانیم آن را پیدا کنیم.

نکته: این آموزش مختص افرادیست که حداقل یکبار از طریق کروم یا فایرفاکس و یا هر مرورگر دیگری وارد اینستاگرام شده اند و پیج خود را چک کرده اند.

توصیه: اگر به تازگی رمز عبور اینستاگرام خود را بازیابی کرده اید، یک بار از طریق مرورگر وارد اکنت خود شوید تا در مواقع لازم از قسمت مدیریت پسورد مرورگر کمک بگیرید.

دیگر زیاده گویی را کنار می گذارم و به آموزش پیداکردن رمز عبور اینستاگرام می پردازم:

  • وارد مرورگر خود شوید.
  • در سمت راست و بالای مرورگر بر روی آیکون سه نقطه کلیک نمایید.
  • در این بخش بر روی گزینه تنظیمات (settings) کلیک کنید.

آموزش پیداکردن رمز عبور اینستاگرام

  • در قسمت جستجو در کادر بالا عبارت password ” ” را تایپ کنید تا صفحه ای همچون تصویر زیر نمایان شود. در اینجا فقط با passwords and form سروکار داریم.

نحوه پیدا کردن رمز عبور اینستاگرام از طریق مرورگر

  • بر روی گزینه manage password کلیک نمایید تا وارد بخش مدیریت پسورد و رمز در مرورگر کروم شوید.
  • در صفحه Manage passwords کمی به پایین بیایید تا لیست سایت ها، نام کاربری و رمز عبور آن ها را مشاهده کنید. در واقع اگر از طریق این مرورگر وارد سایتی شده باشید، رمز عبور و نام کاربری آن کاملا ثبت می شود.
  • حال باید در مقابل Manage passwords در بخش جستجو عبارت instagram را تایپ نمایید تا برنامه مدیریت پسورد، در صورت وجود اطلاعات آن را نشان دهد.

نحوه پیدا کردن رمز عبور اینستاگرام از طریق مرورگر

  • همچون تصویر زیر، لینک اینستاگرام نمایش داده می شود. در بخش پسورد با نقطه های سیاه رنگی مواجه می شوید، برای نمایان شدن رمز برروی آیکون چشم کلیک نمایید.

نحوه پیدا کردن رمز عبور اینستاگرام از طریق مرورگر

  • رمز عبور را کپی کنید و در جایی مناسب نگهداری کنید.

توصیه:  اگر به طور شخصی از سیستم تان استفاده می کنید هیچ رمزی را پاک نکنید چرا که در چنین مواقعی بازیابی رمز از طریق مرورگر امن ترین راه و البته سریع ترین و ساده ترین راه است.

 

حتما بخوانید:  اضافه شدن میانبرهای ایموجی برای کامنت‌ نویسی سریعتر در اینستاگرام

 

تهیه شده در نیوز کالا

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن