آموزشاپلیکیشن

چگونه تصاویر برتر سال ۲۰۱۷ اینستاگرام خود و دیگران را پیدا کنیم؟

هنگامی که در حال و احوال خوب یا بد، در اوج هیجانات و ناکامی ها به اشتراک تصاویر در اینستاگرام می پردازید، در گذر ایام و بعد از مدتها شاید دوست داشته باشید که بدانید برترین پست های اینستاگرامی حساب شما در سال ۲۰۱۷ کدام ها بوده اند؟ با این ترفند اینستاگرام همراه شوید.

خرسند باشید که برای این منظور اپلیکیشنی طراحی شده و ۹ پست برتر اکانت اینستاگرام شما را پیدا می کند و اجازه به اشتراگ گذاری آنها را در قسمت پروفایل هم فراهم کرده است.

فقط کافیست به آدرس 2017bestnine.com مراجعه کنید و صرفا نام کاربری خود را در کادر مربوطه وارد کنید و تمام! این وب سایت تصویری از پست های اینستاگرامی شما که بیشترین لایک را دارد را نشان می دهد.

best post instagram 2017 - چگونه تصاویر برتر سال ۲۰۱۷ اینستاگرام خود و دیگران را پیدا کنیم؟

اگر تمایل دارید تصویر و لینک، ۹ پست برتر خود را در قسمت پروفایل حساب تان با دیگران به اشتراک بگذارید، بر روی لینک Photo only version کلیک نمایید تا امکان دانلود و انتشار آن از تلفن همراه میسر شود.

نکته: اگر حساب اینستاگرام خصوصی باشد (Private) این وب سایت قادر به نمایش پست های برتر نخواهد بود. اما نگران نشوید فقط کافیست برای چند لحظه حسابتان را عمومی کنید و پس از طی اقدامات بالا آن را به حالت قبل در آورید.

news kala full - چگونه تصاویر برتر سال ۲۰۱۷ اینستاگرام خود و دیگران را پیدا کنیم؟

تهیه شده در نیوز کالا

حتما بخوانید:  مشکل در اینستاگرام: عدم امکان آپلود عکس در آمریکا و اروپا
چگونه تصاویر برتر سال ۲۰۱۷ اینستاگرام خود و دیگران را پیدا کنیم؟
امتیاز دهید

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید