آموزشترفند ها

نحوه مشاهده مخفیانه استوری اینستاگرام از طریق دسکتاپ

قابلیت استوری اینستاگرام جایگاه خاصی بین کاربران این شبکه اجتماعی دارد و روزانه کاربران زیادی دست به انتشار استوری می زنند و افراد بسیاری نیز این استوری ها تماشا می کنند. اما راهی وجود دارد که به طور مخفیانه استوری را مشاهده کنیم و یا به عبارتی از چشم کاربر منتشر کننده مخفی باشیم؟

حتما می دانید هر کاربری که استوری را منتشر می کند، قادر است لیست افرادی که از تصاویر یا ویدیوی منتشر شده اش دیدن کرده اند را ببیند، اما با کمک این افزونه دیگر ردپایی از شما باقی نمی ماند و با خیال راحت و کاملا مخفیانه استوری دیگران را مشاهده کنید.

از بد اقبالی کاربران iOS و اندروید این امکان اکنون تنها با نصب افزونه Chrome IG Story که توسط Alec Garcia توسعه یافته بر روی نسخه دسکتاپ کروم قابل استفاده است.

مشاهده مخفیانه استوری

با نصب این افزونه، استوری های دیگران را بدون متوجه شدن آنها تنها با فشردن آیکون چشم کنار استوری مشاهده کنید!

توجه کنید که شبکه های اجتماعی از چنین قابلیت هایی خوششان نمی مآید و پس از این که عمومی شد راه های ورودی را خواهند بست، پس تا آن روز از این قابلیت نهایت استفاده را ببرید.

 

حتما بخوانید:  قابلیت های جدید اینستاگرام: قابلیت nametag در اینستاگرام

تهیه شده در نیوز کالا

نحوه مشاهده مخفیانه استوری اینستاگرام از طریق دسکتاپ
امتیاز دهید

برچسب ها

مهسا رضایی

دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز هستم. از قدیم الایام یکی از عاشقان دنیای فناوری بوده ام و خوشحالم که فرصتی دست داد تا در نیوز کالا به فعالیت بپردازم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید