اخباربازی

بازی Assassin’s Creed Rogue به PS4 و Xbox One می آید

بازی Assassin’s Creed Rogue به PS4 و Xbox One می آید
5 (100%) 1 رای

سری بازی های Assassin’s Creed یکی از محبوب ترین بازی های جهان هستند که در یک دهه ی گذشته توجه بسیاری از علاقمندان گیم را به خود جلب کرده اند. در بین نسخه های مختلف Assassin’s Creed اگر یک نسخه بیش از همه کمتر مورد توجه علاقمندان قرار گرفته باشد، آن نسخه ی Rogue است.

البته این به معنای ضعیف بودن نسخه ی Rogue یا پایین تر بودن کیفیت آن نسبت به دیگر بازی های Assassin’s Creed نیست. بلکه برعکس، اتفاقا روگ یکی از بهترین بازی های این سری محسوب می شود.

سری بازی های Assassin’s Creed

« کیش آدم کش: سرکش» یا Assassin’s Creed Rogue از ساخته های شرکت Ubisoft است که سال 2014 منتشر شد. این بازی برای PC و کنسول های PlayStation 3 و Xbox 360 عرضه شده است.

انتشار اساسین کرید روگ زمانی اتفاق افتاد که نسل جدید کنسول ها یعنی PS4 و Xbox One تازه به بازار آمده بودند و دقیقا همزمان با انتشار این بازی، نسخه ی دیگری به نام Assassin’s Creed Unity برای کنسول های نسل جدید پی اس 4 و ایکس باکس وان منتشر شد.

همین مساله باعث شد نسخه ی Rogue چندان مورد توجه قرار نگیرد. در آن زمان بیشتر گیمرها مشغول عوض کردن کنسول و استفاده از کنسول جدیدتر بودند و مسلما از میان دو نسخه ی تازه منتشر شده ترجیح می دادند Unity را بازی کنند زیرا کیفیت نسل جدید را داشت.

همین مساله باعث شد این بازی در میان نسخه های مختلف این سری، کمتر مورد توجه قرار بگیرد. با توجه به کیفیت بالای ساخت بازی مذکور، این اتفاق از دید بسیاری از علاقمندان و طرفداران مایه ی تاسف است.

بازی کیش آدمکش

گویا Ubisoft هم بر همین عقیده است، زیرا شایعاتی مبنی بر ساخت نسخه ی HD بازی به گوش می رسد. گویا ناشر Assassin’s Creed Rogue قصد دارد این بازی را برای نسل جدید کنسول ها به بازار عرضه کند.

حتی برخی از فروشگاه های بزرگ اروپایی نسخه ی HD بازی اساسین کرید روگ را برای کنسول های PS4 و Xbox One در فهرست بازی های آینده ی خود قرار داده اند.

خبرهای غیر رسمی حاکی از آن است که Assassin’s Creed Rogue اوایل سال 2018 برای پی اس 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. اتفاقی که در صورت تایید هواداران سری بازی های « کیش آدم کش» را بسیار خوشحال خواهد کرد.

این نخستین باری نیست که Ubisoft یک نسخه از اساسین کرید را بار دیگر برای کنسول جدید منتشر می کند. چند سال پیش، این ناشر مشهور نسخه ی HD بازی Assassin’s Creed Liberation را که ابتدا برای PlayStation Vita عرضه شده بود تهیه کرد و برای کنسول های PS3 و Xbox 360 منتشر کرد.

 

حتما بخوانید:  بازی هورایزن زیرو داون (Horizon Zero Dawn) بیش از 7.6 میلیون واحد فروخت

 

منبع: comicbook

 

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن