اخباربازی

بازی Anthem تا سال 2019 منتشر نخواهد شد!

بازی Anthem تا سال 2019 منتشر نخواهد شد!
امتیاز دهید

فشار و اضطراب بروی تمامی کارکنان bioware که الان مشغول آماده سازی Anthem هستند بسیار زیاد است و بر اساس آخرین گزارش از kotaku تا 2019 خبری از انتشار بازی مورد انتظار Anthem نیست.

بنا به گزارش منبع خبری، تاریخ انتشار پاییز 2018 که در E3 2017 مشاهده کردیم اصلا واقعیت نداشته و با وجود تمرکز تمامی اعضای bioware روی خلق دنیای علمی تخیلی anthem بازی امسال منتشر نخواهد شد. با اینکه توسعه دهندگان بازی به بازی خودشان اطمینان دارند فشار از بیرون به رویشان بسیار زیاد است.

بازی Anthem

بنا به گزارش, bioware فقط و فقط بر روی آماده سازی بازی تمرکز دارد حتی با اینکه بازی به جای 2018 سال 2019 منتشر خواهد شد. پس از شکست bioware در بازی mass effect: Andromeda فشار برای ساخت یک بازی موفق بروی اعضای تیم به قدری زیاد شده که حس می کنند آینده استودیو به موفقیت این بازی گره خورده است.
چندین دلیل وجود دارد که باعث می شود اضطراب بین اعضای تیم bioware بیشتر از پیش باشد. از جهتی, bioware همچنان با پس لرزه های بازی mass effect: Andromeda که نتیجه تصمیمات پول پرستانه استودیو EA یود دست و پنجه نرم می کند. از سمت دیگر جدایی مدیر استودیو Aaryn Flynn تیم را در شوک بدی فرو برده. حتی باز گشت Casey Hudson چندان دردی از کسی دوا نکرد.

این پایان ماجرا نیست ماجرای لوت باکس های بازی Star Wars Battlefront 2 نه تنها EA بلکه کل صنعت بازی را به شدت آسیب پذیر کرده. منبع خبر همچنین گفت اعضای تیم از نزدیک جنجال های بازیکنان را بخاطر (نبود محتوا) و (پاسخگویی ضعیف Bungie) مشاهده می کنند. لازم به ذکر است که رقیب Destiny 2 بودن برای بازی Anthem به عنوان یک بازی انلاین حکم سم را دارد.

بازی Anthem

گرچه بعضی طرفدارن و کارشناسان معتقدند از آنجایی که Destiny 2 نیاز بازیکنان حرفه ای تر را بر آورده نمی کند، شاید بسیاری از بازیکنان به سمت Anthem جذب شوند, بعضی از کارکنان بایوور نگران این هستند که استودیو مشکلات درونی زیادی دارد و اینکه خیلی از بازی های آنلاین مثل Diablo 3 , Destiny, و The Division, چوب لانچ ضعیف و سراسیمه شان را خوردند, سوال اینجاست که EA چقدر به Anthem فرصت می دهد؟

قضیه لوت باکس ها نگرانی دیگری در دل نوسعه دهندگان Anthem کاشته, با توجه به کاربران یوتیوب که حمله های بسیاری به EA کردند با این شعار که EA به خاطر تفکر تجاری اش شبیه آدم بدهای کارتون های دیزنی شده است, bioware می ترسد که به آتش EA بسوزد.

بازی Anthem

یک چیز کاملا واضح است و آن این است که Anthem برگ آخر bioware می باشد و با توجه به اینکه تمامی تیم به روی یک بازی تمرکز کزده اند باید منتظر ماند و دید که آیا bioware می تواند از پس طوفان پیش رویش بر آید؟ حتی با اینکه بازی Dragon age 4 را در برنامه کاری خود داشت، تهیه کننده بازی Evan Mark Darrah گفت او هم به پروژه Anthem پیوسته, در نتیجه حرف قبلی اش که گفته بود: فعلا روی بازی ای کار نمی کند منتفی می شود.

منبع
usgamer
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن