اخبارگوناگون

نمایشگاه CES 2018: سیستم روشنایی هوشمند سازگار با دستیار صوتی

کمپانی GE اقدام به طراحی یک سیستم روشنایی زده است که با دستیار صوتی هوشمند قابل کنترل است! این دستیار صوتی هوشمند می تواند الکسا آمازون و یا دستیار صوتی هوشمند گوگل باشد.

تصور این که، الکسا آمازون روی سقف خانه تان اویزان باشد و از ان استفاده نمایید آدمی را به وجد می آورد. در نمایشگاه CES 2018  قرار است کمپانی  GE  از سیستم روشنایی هوشمند و سازگار با دستیار صوتی خود که قابلیت اتصال به وای فای را داراست رونمایی کند.

در نمایشگاه CES امسال شاهد حضور سیستم های هوشمند زیادی هستیم. و جهت یادآوری باید بگوییم این نمایشگاه از تاریخ 19 الی 22 دی ماه در لاس وگاس برگزار خواهد شد.

cbyge 2018 products ceiling recessed light switch - نمایشگاه CES 2018: سیستم روشنایی هوشمند سازگار با دستیار صوتیسیستم روشنایی هوشمند کمپانی جی ای با قابلیت اتصال به وای فای یک سیستم متشکل از چراغ های سقفی است که در داخل آن میکروفن تعبیه شده است. این نوع میکروفون ها به کاربر اجازه می دهد با فرمان صوتی از طریق دستیار الکسا یا گوگل، به تنظیم روشنایی، روشن یا خاموش کردن لامپ ها اقدام کنند.

تنظیمات روشنایی و در رنگ های مختلف قابل انجام است. به راحتی می توان چراغ هایی با رنگ های مختلف را تجربه کرد که نورهای متنوعی را از خود ساتع می کند. ممکن است این پرسش ذهن شما را درگیر کند که، کدام دستیار هوشمند صوتی برای GE قابل استفاده است و یا این سیستم روشنایی با کدام دستیار صوتی هوشمند سازگاری بهتری دارد؟

طبق گفته کمپانی طراح این سیستم روشنایی هوشمند، کاربران می توانند از الکسا آمازون و یا دستیار گوگل استفاده کنند. همچنین قصد دارند این سیستم روشنایی را با Apple HomeKit (مجموعه ای از پروتکل های خانه های هوشمند مبتنی بر iOS )، نیز سازگار کنند که در این صورت کاربران آیفون قادرند از طریق سیری و گوشی هوشمند آیفون خود دستورات لازم را بدهند.

لازم به ذکر است که تا به الان قیمت این سیستم روشنایی هوشمند اعلام نشده است. اما از انجایی که این روزها بازار خانه های هوشمند داغ است این محصول مورد استقبال علاقه مندان قرار گیرد.


منبع
cnet
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید