تلفن همراهسونینقد و بررسی محصولات

بر سر عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت چه آمده است؟

بر سر عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت چه آمده است؟
4 (80%) 1 رای

خانواده کامپکت سونی در جرگه گوشی های موبایلی قرار دارند که از عمر باتری خوبی برخوردار بودند؛ آخرین عضو این خانواده یعنی سونی اکسپریا ایکس زد 1 امتیاز بسیار خوب 108 ساعت را برای خود ثبت کرد. به نظر شما عمر بارتی اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت به خوبی نسل قبلی است؟

عمر باتری سونی اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت

 

عمر باتری سونی اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت

تصویر بالا همه چیز را مشخص کرد، بله درست متوجه شدید! امتیاز 88 ساعت برای عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت ثبت شد که به نسبت امتیاز 108 ساعتی باتری زد ایکس 1 کامپکت بسیار کم است. این در حالی است که حجم باتری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت 170 میلی آمپر ساعت هم افزایش یافته است (!)

باتری 2870 میلی آمپری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت برای پخش ویدیو تنها 10.5 ساعت و برای وبگردی 13 ساعت می تواند دوام بیاورد که این مدت زمان برای مکالمه کمتر از 20 ساعت است. برای مقایسه بهتر میان عمر باتری اکسپریا ایکس زد 1 کامپکت و ایکس زد 2 کامپکت، نگاهی به تصویر زیر بیاندازید:

عمر باتری سونی اکسپریا ایکس زد 1 کامپکت

حتما بخوانید:  مشخصات فنی سونی اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت (Sony Xperia XZ2 Compact)

همان طور که می بینید در تمامی موارد با کاهش روبرو هستیم. ناگفته نماند که ایکس زد 1 کامپکت دارای نمایشگر 4.6 اینچی HD است اما اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت به نمایشگر 5 اینچی FHD مجهز است. حال که سخن از نمایشگر و میزان رزولوشن شد، خالی از لطف نیست که نگاهی به عملکرد باتری برادر بزرگترش یعنی اکسپریا ایکس زد 2 داشته باشیم:

عمر باتری سونی اکسپریا ایکس زد 2

نظر شما چیست؟ آیا با پسرفت نسل جدید روبرو هستیم؟

منبع
gsmarena
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن