تلفن همراهسونینقد و بررسی محصولات

بر سر عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت چه آمده است؟

خانواده کامپکت سونی در جرگه گوشی های موبایلی قرار دارند که از عمر باتری خوبی برخوردار بودند؛ آخرین عضو این خانواده یعنی سونی اکسپریا ایکس زد 1 امتیاز بسیار خوب 108 ساعت را برای خود ثبت کرد. به نظر شما عمر بارتی اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت به خوبی نسل قبلی است؟

عمر باتری سونی اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت

 

عمر باتری سونی اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت

تصویر بالا همه چیز را مشخص کرد، بله درست متوجه شدید! امتیاز 88 ساعت برای عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت ثبت شد که به نسبت امتیاز 108 ساعتی باتری زد ایکس 1 کامپکت بسیار کم است. این در حالی است که حجم باتری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت 170 میلی آمپر ساعت هم افزایش یافته است (!)

باتری 2870 میلی آمپری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت برای پخش ویدیو تنها 10.5 ساعت و برای وبگردی 13 ساعت می تواند دوام بیاورد که این مدت زمان برای مکالمه کمتر از 20 ساعت است. برای مقایسه بهتر میان عمر باتری اکسپریا ایکس زد 1 کامپکت و ایکس زد 2 کامپکت، نگاهی به تصویر زیر بیاندازید:

عمر باتری سونی اکسپریا ایکس زد 1 کامپکت

همان طور که می بینید در تمامی موارد با کاهش روبرو هستیم. ناگفته نماند که ایکس زد 1 کامپکت دارای نمایشگر 4.6 اینچی HD است اما اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت به نمایشگر 5 اینچی FHD مجهز است. حال که سخن از نمایشگر و میزان رزولوشن شد، خالی از لطف نیست که نگاهی به عملکرد باتری برادر بزرگترش یعنی اکسپریا ایکس زد 2 داشته باشیم:

عمر باتری سونی اکسپریا ایکس زد 2

نظر شما چیست؟ آیا با پسرفت نسل جدید روبرو هستیم؟

بر سر عمر باتری اکسپریا ایکس زد 2 کامپکت چه آمده است؟
4 (80%) 1 رای

منبع
gsmarena
برچسب ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید