اپلیکیشناخبار

سرانجام سرویس های آنلاین SoundCloud و Spotify رفع فیلتر شدند!

سرانجام سرویس های آنلاین SoundCloud و Spotify رفع فیلتر شدند!
امتیاز دهید

ظاهرا دو سرویس آنلاین محبوب و قدیمی در زمینه‌ی موسیقی و صدا یعنی SoundCloud و Spotify از سوی ایران رفع فیلتر شدند!

«اسپاتیفای» و «ساندکلاد» دو سرویس آنلاین در زمینه موسیقی می باشند که همچون دیگر سرویس‌های خارجی همچون توییتر، فیسبوک و یوتیوب سالها در فیلتر ایران به سر می بردند. شما در ساندکلاد به راحتی می‌توانید انواع پادکست و فایل صوتی را آپلود کرده و گوش کنید. در روز میلیون‌ها فایل صوتی در این سرویس آپلود شده و کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن و وب سایت این سرویس آنها را گوش دهند.

اسپاتیفای هم از قدیمی ترین سرویس‌های موسیقی به شمار می‌رود که مدتها در ایران فیلتر شده بود. با Spotify می‌‌توانید به تمامی آهنگ‌ها و آرشیو موزیک‌های کلیه خواننده‌ها حتی هنرمندان ایرانی دسترسی داشته باشید و برخی از آن ها را با پرداخت مبلغی گوش کنید.

طبق گزارش کاربران و بررسی های به عمل آمده، دیگر این سرویس‌ها قابل استفاده شده‌اند و فیلترینگ از روی ان ها به صورت کامل برداشته شده است. هنوز هیچ خبر رسمی‌ از سوی منابع زیربط منتشر نشده است و ممکن است این اتفاق به صورت موقتی باشد. اما خرسند و شادمان می شویم که فیلترینگ SoundCloud و Spotify به صورت دائمی برداشته شده باشد.

اما ممکن است که شما هنور با آی‌پی ایران قادر نباشید از سرویس Spotify استفاده کنید زیرا خدمات این کمپانی به دلیل تحریم ها برای ایرانی‌ها ممنوع شده است! به همین دلیل در زمان مراجعه به وب سایت اسپاتیفای با جمله‌ی «Spotify is currently not available in your country» روبرو خواهید شد!

آیا شما امکان دسترسی به این دو سرویس را بدون فیلتر شکن را دارید؟

 

حتما بخوانید:  سهام 1 میلیارد دلاری سونی در اسپاتیفای (Spotify)

منبع: soundcloud

منبع دوم: spotify

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن