تلفن همراه

بررسی فروش آیفون ایکس؛ درآمد فاکسان از فروش آیفون 10چقدر بوده؟

بررسی فروش آیفون ایکس؛ درآمد فاکسان از فروش آیفون 10چقدر بوده؟
امتیاز دهید

درآمد فاکسان به دلیل فروش بالای آیفون ۱۰ فراتر از انتظار بوده است. فاکسکان حدود نیمی از درآمدهای خود را تاکنون مدیون شرکت اپل است.

جدیدترین گزارش مالی این شرکت، نشان از درآمد خالص ۲.۵ میلیارد دلاری آن دارد.

فروش بالای آیفون ۱۰ و درآمد فاکسان

درآمد فاکسکان که وظیفه‌ی مونتاژ گوشی‌های هوشمند اپل را بر عهده دارد، در سه‌ماهه‌ی منتهی به ماه دسامبر ۲.۵ میلیارد دلار اعلام شده است. براساس گزارش‌های منتشر شده در این زمینه این افزایش درآمد به دلیل فروش بالای آیفون ۱۰ است.

بررسی فروش بالای آیفون ۱۰

تیم کوک، مدیرعامل اپل، تأکید دارد که آیفون ۱۰ در فصل منتهی به تعطیلات، فروش خوبی داشته است. قبل و بعد از عرضه‌ی آیفون ۱۰ این ترس وجود داشت که قیمت ۹۹۹ دلاری آن باعث شود تا کاربران تمایلی به خرید آن نداشته باشند. به گفته کوک، آیفون ۱۰ پرفروش‌ترین آیفون این شرکت، از زمان آغاز عرضه‌ی آن در اوایل نوامبر تا زمان ارائه گزارش درآمدهای فصلی، یعنی اول فوریه بوده است.

آیا فروش آیفون ۱۰ با مشکل روبه رو خواهد شد؟

امیت دریانانی، تحلیل‌گر مؤسسه‌ی RBC Capital Markets، ادعا کرده است که اپل در فروش آیفون ۱۰ با قیمت فعلی موفق نیست و به همین دلیل احتمالا نسخه‌ی جدید این گوشی را با قیمت ۸۹۹ دلار عرضه خواهد کرد. البته مشخص نیست که این تحلیل‌گر‌ با استناد بر کدام داده‌ها به چنین نتایجی رسیده‌ است. پیش‌بینی نشان می دهد که اپل برای افرادی که مایل به پرداخت ۱۰۰۰ دلار برای خرید آیفون ۱۰ نیستند، یک مدل با نمایشگر ۶.۱ اینچی از نوع ال‌سی‌دی، طراحی بدون حاشیه و فیس‌‌آی‌دی در نظر گرفته است.

منبع
appleinsider
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن